Zavrieť

Porady

neda sa nahrat na usb žiaden program dialkove nepodporuje funkci

skylink s motorčekom na viac sat.stanic napojim priamo a dilakove z tv bude mat viac funkcii , ako sa vola modul kde vložím kartu iredo , usb prehrava na tv obrazovke čo som stiahla filmy z pc ale nenahra , chela som na pamiatku dat na usb z vhs aspon niečo lebo vide namota kazety je stare ale som rada že možem pozerat cez tv sony video vhs. dik krasny den
taiko otazka je velmi pomotana a spominas v nej viacere okruhy a problemy. Skus svoju otazku upresnit, pripaden rozdelit na viac samostatnych otazok
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Bóžinku, nahádzané bez ladu a skladu. Ani ten onen by sa v som nevysomáril.
    Ako som dedukoval:
    Skylink s motorčekom - to ako satelitná parabola s pozicionérom. A chceš to ovládať DO od telky? Zabudni.
    Modul, kde vložíš kartu Irdeto - je to CA modul (CAM), ale pokiaľ máš satelitný prijímač, tak tam máš často iž iba štrbinu, kde kartu zasunieš.
    USB prehráva filmy z PC, ale nenahrá (asi z telky) - jednoducho to telka NEPODPORUJE - nemá nahrávanie na USB.
    Chceš dať z VHS kaziet filmy na USB - no milá moja, to nie je len tak. Na to tie VHS (analóg) musíš previesť do digitálnej formy vo vhodnom obrazovom a zvukovom formáte, ktorý tvoja telka podporuje. A tém s týmto obsahom je tu dosť. Na to potrebuješ buď v PC TV kartu, ktorá prevedie analóg z VHS na digitálnu formu, alebo použiť VideoGraber.
    taiko tomu sa hovori, "walking extra mile"
    misoft alebo aj vysypané jedným vrzom....... aby sa myšlienky nestratili......

    neda sa nahrat na usb žiaden program dialkove nepodporuje funkci

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.