Zavrieť

Porady

Spodky radiatorov su studene .

Takze, 23kw kotol na tuhe palivo MAGA, cerpadlo grundfos 20\40 alpha L 14 radiotorov KORADA 22VK 120cmx60cm 9x,100cmx60cm 2x,60x60cm 1x,60x150cm rebrik,170x50 4, 12O l TATRAMAT
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    mitro20 ANO JE TO UPLNE NOVE KURENIE,, ODVYDUSNENE UZ NIEKOLKO KRAT, TLAK NA 1,4 .7 METROV NAJVYSSI RADIATOR

    sosak je offline (nepripojený) sosak

    sosak
    Problém je v obehu vykurovacieho média. Treba skontrolovať :
    Otvorenie - regulačný, uzatvárací, vypúšťací ventil do spiatočky na radiátore http://www.cerpadla-zavlahy.sk/regul...x--rohovy-dn10
    Ak sú namontované termostatické ventily bez termostatickej hlavice na prívode do radiátora, namiesto nej je na závit naskrutkovaná plastová krytka, tak kvôli otvoreniu ventilu treba tieto krytky úplne zatiahnuť na doraz doprava.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    mitro20 presne take regulacne vypustaky mam na privode aj na spiatocke...radiatory su Korada tie maju termostaticke ventily a mam aj termostaticke hlavice...v tom problem asi nebude...skor by som povedal slabe cerpadlo grundfos alpha 2 L 20\40 do vcera bol na spiatocke dnes som ho premontoval na vytlak ale nepomohlo......ja uz neviem co mam robit ...
    sosak Ventily na spiatočke sú naplno otvorené?
    mitro20 no reguloval som to na rebriku a na chodbe lebo je to nad hotolnov a tie su hned horuce ..tak som ubral 1 otocku na zavyte... ostatne su naplno otvorene
      zbaliť

    Spodky radiatorov su studene .

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.