Zavrieť

Porady

Ako riešiť problém s wifi pripojením po reštarte routra?

Prosím, pomôže mi: Po reštartovaní wifi routra mi nejde internet - nevyhľadá mi ani sieť, predtým to išlo. Vždy keď sa reštartuje router tak mi to urobí. Pritom na iných notebookoch ide bez problémov. Manuálne som skúšala wifi vypnúť/zapnúť. Teraz je zapnutá. Skúsila som ešte raz resetnúť router aj celý notas, ale nič. Mám win 7, 64-bit. Kde môže byť problém? Píšte prosím ako pre lajka, do počítačov sa nevyznám. Ďakujem
taiko mas tam tu svoju wifi zapamatanu?
imka.m a to ako zistím? Mala som zakliknutné pripojiť automaticky...Pardon, že sa tak hlúpo pýtam, ale fakt s tým neviem veľa robiť
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    A) Prečo stále reštartuješ router?
    B) Musí byť v NB zapnutá WiFi karta.
    C) Ikonka vpravo dole kliknúť na ňu LTM, vyhľadať svoju sieť, Pripojiť.
    D) Opäť na tej ikonke po kliknutí LTM nájdeš svoju sieť a klikneš na ňu PTM. Vyskočí menu - Vlastnosti. Vo Vlastnostiach karta Pripojenie. Tam označíš Automaticky pripojiť, keď je táto sieť v dosahu a označiť Pripojiť, aj keď sieť nevysiela svoj názov (SSID).
    A od tejto chvíle sa vždy pripojí, keď zapneš notebook. Automaticky.

    Stručnejšie sa to nedá vysvetliť.... a obrázky sa mi tvoriť nechce... je tu toho na Porade dosť o pripojení k WiFi, len hľadať.
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    imka.m Ďakujem za reakciu, no problém je ten, že mne moju sieť vôbec nevyhľadá, iné áno, ale tú moju nie. Pritom mi predtým išla bez problémov a iné notebooky ju tiež bez problémov vyhľadajú. A router reštartujem sem-tam lebo nám vypadáva internet a ide len keď reštartujeme router (teda okrem mňa).
    misoft Nuž tak si otvor Centrum sieti, tam Nastaviť nové pripojenie - Manuálne vytvorenie pripojenia k bezdrôtovej sieti (Pripojiť k skrytej sieti......)
    imka.m Vyhodí mi, že sieť už existuje, tak som dala pripojiť k existujúcej sieti (potom mi to nevyhodilo nič) samozrejme predtým som zaznačila automaticky pripojiť a pripojiť aj ked sieť nevysiela svoj názov... ale stále nič...
    imka.m Ok, spravím to, zaznačím: spustiť toto pripojenie automatiky... a pripojiť aj v prípade, že sieť nevysiela.... a vyhodí mi že sieť s tým názvom už existuje, tak dám použiť existujúcu sieť a absolútne nič sa nedeje a stále to nejde
    misoft Ak sa presunieš na tú ikonu pripojenia s kurzorom vpravo dole
    - ukáže niečo? Názov siete? alebo niečo iné?
    imka.m Pise nepripojene - pripojenia su k dispozicii a ked rozkliknem tak tam vidim napr.wifi od susedov, ale tu moju nie a ako vravim ine nt ju vyhladaju
      zbaliť

    Ako riešiť problém s wifi pripojením po reštarte routra?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.