Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    vlado 33 Mala si na mysli toho autodopravcu?

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Takýchto maliarov bolo v minulom storočí ako maku. Mama robila v jednom bratislavskom známom espresse, kde sa stretávali rôzni umelci, funkcionári a iní štamgasti. Raz jeden taký "umelec" nemal u seba peniaze, tak mu dovolila zaplatiť pri najbližšej návšteve. Ako "poďakovanie" jej priniesol obraz v rovnakom štýle. Neviem, ako sa volal, môžem to u nej pozrieť, ak k nej pôjdem na návštevu.

    Podľa podpisu by to mohol byť niekto ako František Kuska, alebo František Huska, ale v žiadnom zozname maliarov taký nie je. Ak nenájdeš podobné meno, tak asi to bol len umelec "lokálneho" významu.

    Ešte môžeš skúsiť poslať fotky od národnej galérie, či ich vedia identifikovať.
    Grizzly 61 Dobrý večer,ďakujem za odpoveď.Možno to skúsim ešte v tej Národnej galérii. Peter
    viktorviktor vyzerá to ako linoryt s uvedením kus v poradí počet kopií a podpis, mohol by to byť s nadsadením aj František Kupka, drž sa rady

    vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

    vlado 33
    Trochu som zvýraznil obr. č.5, vychádza mi priezvisko Huska, Kuska.
    Naposledy upravil vlado 33 : 22.01.15 at 21:47
    Bez názvu-1.jpg  

    Dobrý deň,mám pár obrazov,no neviem meno autora.Vie mi s tým niekto pomocť?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.