Zavrieť

Porady

SOBOTY, NEDELE

Ahojte poradaci, mohol by mi niekto kto pracuje v MRP DOS povedat, ako mate v mzdach nastavene soboty, nedele? Myslym v mzdovom liste pod akou polozkou.
+DAKUJEM
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    pingino je offline (nepripojený) pingino

    pingino
    V mzdovom ciselniku je potrebne nadefinovat polozku pre vikendove hodiny a tiez pre mzdu a mzdove zvyhodnenie, pretoze standardne ich ciselnik neobsahuje.
    Kedze uz dlhsiu dobu robim vo win, presny postup pre dos si uz nepamatam.

    lydinka je offline (nepripojený) lydinka

    lydinka
    pingino
    V mzdovom ciselniku je potrebne nadefinovat polozku pre vikendove hodiny a tiez pre mzdu a mzdove zvyhodnenie, pretoze standardne ich ciselnik neobsahuje.
    Kedze uz dlhsiu dobu robim vo win, presny postup pre dos si uz nepamatam.
    Ja to mam nahodene pod polozkou 3.01 / soboty,nedele > mzda
    a polozka 3.02 / soboty,nedele > mzdove zvyhodnenie.
    Ked pracovnik odpracuje napr. 140 hod. cez prac. dni a 10 hod. v sobotu, tak do odprac. hodin nahodim 140 x hod. mzda, potom nahodim 10 hod x hod.mzda>soboty a mzdove zvyhod. >25percent. Potom mi to hodi odprac. hod. spolu.
    Teraz> zaklad.mzda 140xhod,mzda
    hruba mzda > vysledna suma plus pripl. za soboty a mzda za soboty:polozky 3.02 a 3.01.
    Je to takto spravne, nie som si ista
    Dakujem

    dada 1 je offline (nepripojený) dada 1

    dada 1
    [quote=pingino]V mzdovom ciselniku je potrebne nadefinovat polozku pre vikendove hodiny a tiez pre mzdu a mzdove zvyhodnenie, pretoze standardne ich ciselnik neobsahuje.
    Kedze uz dlhsiu dobu robim vo win, presny postup pre dos si uz nepamatam.
    Ahoj pingino,môžeš mi prosím pozrieť ako máš nastavené v MČ polpžky 300 a 301 mzda cez vikend spôsob výpočtu:
    výpočet zvýhodnenia:

    Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

    Lubaba
    pingino
    V mzdovom ciselniku je potrebne nadefinovat polozku pre vikendove hodiny a tiez pre mzdu a mzdove zvyhodnenie, pretoze standardne ich ciselnik neobsahuje.
    Kedze uz dlhsiu dobu robim vo win, presny postup pre dos si uz nepamatam.
    Takže podľa Teba si to treba nadefinovať, musí to byť? veď ak zamestnanec pracuje pondelok až piatok stále, tak podľa mňa je práca v sobotu,alebo v nedeľu bez ohľadu na odpracované hodiny, prácou nadčas, teda ja to zadávam tak, mýlim sa, poraďte!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.