Zavrieť

Porady

Čo si o tom myslíte ?? :/

Už ako malá som mala pocit , že ma ma môj otec nemá rád . Zo začiatku ma mal celkom rád no keď sa narodil môj mladší brat . Začal po mne neustále hučať ,ponižovať ma .... Keď som začala chodiť do školy a privádzala som si k nám kamarátky neustále ma pred nimi ponižoval . Neskôr som si našla moju BFF a tá sa lepšie učila ako ja . On si stále myslel , že ja sa neučím no vždy keď som sa učila a nešlo mi to začala som sa nervačiť a nedotiahla som to na koniec . Stále ma pred BFF ponižoval , že ona sa učí ona nepozerá televízor ,že one ja proste anjelik.Stále hovoril že on chce ju , že mňa nechce a keď bola pri tom moja bff snažila sa mu povedať že ona robí to čo aj ja no on ju nepočúval . Keď som prišla o trošku neskôr domov fackal ma , inokedy zas keď som sa nespýtala či si môžem dať čipsi a zjedla som ich tak mi dal facku a o jedenástej v noci som mu musela ísť kúpiť nové za svoje peniaze a nemala som prísť domov kým ich nedonesiem musela mi ich požičať kamarátka bolo mu to jedno ... Začala som sa rezať ... Ale nakoniec ma moja BFF od toho odnaučila . Keď som dostala zlú znamku a BFF ma obhajovala vizerala to dobre no do ma som potom zažívala peklo Niekedy ma nebavilo žiť s celej rodiny ma obraňovala jedine mama . Babka s maminej strany ma tiež ako otec ponižovala .. A ROBIA TO DO TERAZ !! Som s toho na dne jedine kto madrží pri živite je moja BFF . Myslíte si že je to psychické týranie ??
4 komentárov     zbaliť
Chobot Katuš, koľko máš rokov? Alebo si tu z náš robíš srandu? Lebo si nemyslím, že si skutočná.

Ak to s otázkou myslíš vážne, tak lepšie pre teba bude vyhľadať psychologickú poradňu pre deti a mládež a priamo s odborníkom sa porozprávať. Nehľadaj pomoc na takýchto a už vôbec nie na iných fórach ( napr. Pokec), to ti môže len uškodiť.
arizona co je to BFF???
Chobot Myslím, že to bude mláďa, takéto skratky používajú pubišky 11-15 rokov.

BFF = Best Friends Forever, t.j. najsamlepšia priateľka.
arizona diky, uz som si tiez vygooglila. Este dobre, ze sem obcas aj decka nieco napisu,aspon sa nieco nove naucime :-D
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Čo si o tom myslíte ?? :/

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.