Zavrieť

Porady

Word - posuvanie textu pri pisani

Prosim Vas nevedel som ako spravne nazvat nazov otazky

Neviete prosim Vas poradit ako nastavit, ked zacnem pisat do kolonky Firma,aby sa kolonka Adresa neposuvala?Prikladam aj dokument, dakujem za rady.
Naposledy upravil iasak : 04.02.15 at 12:17
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Tvorca dokumentu by sa mal naučiť aj trochu pokročilejšiu úroveň formátovania. TO, čo potrebuješ, sa dá spraviť viacerými spôsobmi, napr. tabelátormi. Ale nie tak, ako to bolo urobené v tvojom dokumente (nestačí len trikrát ťuknúť na tlačítko Tab, ale treba tie zarážky aj nastaviť!!!).

    Inou možnosťou je vložiť tabuľku a dať neviditeľné čiary.

    Pripájam 2 súbory ako vzor.

    Ak budem mať večer čas, tak ti spravím aj vzor formulára, to by bolo pre tento účel najlepšie.

    DOpĺňam ďalšie možnosti dokumentu - doplňovanie do formulára.

    Pripojil som ešte 2 dokumenty, v jednom sú viditeľné polia formulára, kam sa dopĺňajú údaje, ale to zvýraznenie sa dá vypnúť (viď formulár bez vyznačenia). Užívateľ môže písať len do týchto polí. Ak je text dlhý, tak sa ale ďalší údaj posunie, možno aj to by sa dalo ukotviť napevno.
    Naposledy upravil Chobot : 05.02.15 at 09:22
    iasak Dobre, každopádne Vám ďakujem za Váš čas
    Chobot Pridal som ďalšie varianty riešenia.
    iasak Velmi nechapem, ved ked to nastavim tabulatorom, tak sa dalsia kolonka tak ci tak posunei v zavislosti od dlzky slova, ktore sa bude pisat do kolonky
    karakul ... ak chceš lepšie riešenie, vytvor si formulár vo worde.
    iasak Dakujem je to moznost teda, dokonca je potrebne povolenia tejto funkcie aj na dalsom PC, kde sa bude dokument vypisovat ale neviem ci to bude pre ludi co to budu vypisovat pohodlne, nie je to moj dokument, ja som myslel ze sa to nejakym zamknutim zarazky urobit
    misoft Niekedy sa potom ešte používa Textové pole.
    http://pc.poradna.net/a/view/307884-...-poli-ve-wordu

    Word - posuvanie textu pri pisani

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.