Zavrieť

Porady

Ako otvorit zaheslovany WORD dokument?

Neviem ako sa mi podarilo to zaheslovat. Mozno kopirovanim dat zo zaheslovaneho dokumentu ked som vytvaral novy (resp. prerabal stary). Aj ked je pravda ze myslim ze cely zaheslovany nebol -iba agenda.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Marius1234567 ved to je ten problem Heslo neviem. Nebol zaheslovany ani ten povodny s ktoreho som kopiroval. Len ked som presuval riadky agendy tak sa ma to pytalo nejake hlasky typu "ci chcem editovat zabezpecene riadky", alebo take nieco. Proste ulozil som moju pracu a ked som to chcel otvorit po nejakom case tak uz to neslo a pytal odo mna heslo pre odomknutie... Haluz. este sa mi to nestalo....
    bonam som sa tak dobre dávno nezasmial

    Kabaka123 je offline (nepripojený) Kabaka123

    Kabaka123
    Toto som vygooglila.

    Funguje to za predpokladu, že dokument sa dá otvoriť a je potrebné len odstrániť zámok, ide o zrušenie zabezpečenia dokumentu, nie o zrušenie hesla potrebného pri otvorení. To znamená, že dokument sa dá otvoriť, ale nedá sa editovať.

    http://www.blog4all.sk/blog/ako-zrus...mentu-vo-worde
    http://www.blog4all.sk/blog/ako-zrus...003-2007-2010/

    Ak potrebujete upraviť nejaký zamknutý dokument, tlačivo… tu máte návod ako zrušiť zabezpečenie dokumentu, bez potreby nejakých ďalších programov.

    Otvorte zabezpečený súbor vo worde a stlačte ALT+SHIFT+F11, stlačte CTRL+F, do vyhľadávania napíšte password a vymažte tieto dva riadky, ako to vidíte na obrázku

    alebo v tomto riadku:

    namiesto tohto “hesla” napíšte: 00000000

    Teraz môžete robiť s dokumentom čo chcete. Ak ste nevymazali tie riadky, ale zmenili heslo na nuly, tak kliknite vo worde na nástroje – zrušiť zabezpečenie dokumentu. Heslo už od vás pýtať nebude.

    Prvý link a tento popísaný postup platí pre office 2003.
    Druhý link pre ostatné vymenované offices.
    Naposledy upravil Kabaka123 : 05.02.15 at 15:55

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Čo to znamená, že je zaheslovaný? Že keď ho otváraš, tak si na otvorenie pýta heslo? Alebo ho otvoríš a potom sa nedá upravovať text? Lebo to je zásadný rozdiel.

    Nemyslím, že sa dá dokument náhodne zaheslovať pre otvorenie. To by si musel pri ukladaní nastaviť heslo a dokonca 2x.

    Alebo pripoj ten dokument sem, nech vidím, čo s ním vlastne máš. Existujú programy na prelomenie hesiel, ale záleží od toho, aké silné heslo tam je. Ak je to do 5 znakov, tak to otvorím za pár minút. Ak je to 10 znakov, môže to trvať aj týždeň.
    Kabaka123 presne tak

    Ako otvorit zaheslovany WORD dokument?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.