Zavrieť

Porady

POTEŠENIE pre pracujúcich

sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
dúfam som to zvládla - namiesto práce sa tu hrajuškám - ale v rámci relaxu posielam vám k nahliadnutiu môjh pomocníka, ale nepožičiam!! - skúšam to už 3 x, v domnienke, že som sa naučila vkladať prílohy, tak Všetkých pozdravujem - á ešte - nebude tu minulopiatočná atmosféra????!!!

sway
Naposledy upravil sway : 18.11.06 at 18:26
Usporiadat
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Všetky tie zvieratká sú milé. Pozdravujem všetkých milovníkov zvierat.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
sway
dúfam som to zvládla - namiesto práce sa tu hrajuškám - ale v rámci relaxu posielam vám k nahliadnutiu môjh pomocníka, ale nepožičiam!! - skúšam to už 3 x, v domnienke, že som sa naučila vkladať prílohy, tak Všetkých pozdravujem - á ešte - nebude tu minulopiatočná atmosféra????!!!

sway
Tak ten tvoj pes sa tak zapáčil môjmu synovi , že ho poslal do školy svojej asistentke na ekonómii. A ja som si ho dala tiež ako tapetu.
0 0
Evaman Evaman

Evaman je offline (nepripojený) Evaman

Aj ja by som chcela takého "kabelkového" aby som si ho aj do práce mohla zobrať aby nebol nikdy sám doma. A v práci by ma aspoň vždy rozveselil. Ja som mala zas mačinu - bola strašný maznák, kde som sa pohla , tam aj ona ale zato keď namala náladu ani po mne nemňukla. Pred vianocami však odišla navždy. Mala 15 rokov. Ľudských, neviem koľko je to mačacích.Fotku prilepiť neviem, škoda , ukázala by som vám ju.
Aj ja zdravím všetkých milovníkov zvierat.
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
Evaman
Aj ja by som chcela takého "kabelkového" aby som si ho aj do práce mohla zobrať aby nebol nikdy sám doma. A v práci by ma aspoň vždy rozveselil. Ja som mala zas mačinu - bola strašný maznák, kde som sa pohla , tam aj ona ale zato keď namala náladu ani po mne nemňukla. Pred vianocami však odišla navždy. Mala 15 rokov. Ľudských, neviem koľko je to mačacích.Fotku prilepiť neviem, škoda , ukázala by som vám ju.
Aj ja zdravím všetkých milovníkov zvierat.
aj ja chcem cicu, vraj je to dobrý antistres...
0 0
ajacik ajacik

ajacik je offline (nepripojený) ajacik

robím to, čo ma baví a zarábam pri tom ťažké prachy :) ...viac
ja sa vám pochválim. dnes som môjho havina (yorkshirskeho teriera, kto by nebol v obraze ) sama ostrihala. lebo mi je ľúto vyhodiť v salohe 5OO,-. tak som zobrala nožnice, psa a odvahu.......a výsledok je krásny. okolo pusy má trošku "schody", ale to dorastie :-)
Odfotím a pošlem vám foto. ale až ked mu dorastú tie schody :-)
pekný večer všetkým
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
odfoť ho aj s tými schodíkmi.. :-)))
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
hoka
Ja som smutný, lebo mňa panička ostrihala veľmi na krátko, hlavne ofinu
takto sa tvári môj sedemnásť a pol ročný synáčik keď chce po mne peniaze...
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
karkulka
aj ja chcem cicu, vraj je to dobrý antistres...
Karkulka, naša externá mačka zasa žere za dvoch a brucho pomaly po zemi vláči... Daj vedieť aký model chceš, obvykle to býva zmes všehochutí čo nám behajú po dvore zo širokého okolia
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
luebchenko
Karkulka, naša externá mačka zasa žere za dvoch a brucho pomaly po zemi vláči... Daj vedieť aký model chceš, obvykle to býva zmes všehochutí čo nám behajú po dvore zo širokého okolia
ale ja chcem internú cicu, do bytu... a najprv musím presvedčiť domáceho tigriša čo si myslí že je hlava rodiny,hii...a je mi jedno, či bude to bude ryšavá, pásikavá,fľakatá, jednofarebná, s papučkami...ale neviem, čo je lepšie či cica alebo kocúrisko, babo raď
0 0
accad accad

accad je offline (nepripojený) accad

Naši pratelia majú mačku (vykastrovanú). Večer ju vypustia z bytovky a ktorý sused ide v noci domov ju pustí do baráku a ona už kňučí pod dverami. Ak o 2.00 nie je pod dverami, tak musia zísť pred barák oni. Je ako hodinky. Kocúr by pravdepodobne celú noc obiehal revír a ráno dotiahol domov. Občas aj po výprasku. Mačky sú vraj vernejšie ako kocúry. Tých niekedy neuvidíš aj niekoľko dní.
0 0
Myro Myro

Myro je offline (nepripojený) Myro

tu posielam pre zmenu Murkov... Mimochodom... ja mam strasne rad macky :p
muro1.jpg  
muro2.jpg  
1/1
0 0
petra:-) petra:-)

petra:-) je offline (nepripojený) petra:-)

:-)
Tá modrooká cica je pekná, len nejako prísne pozerá
Ja mám radšej havkáčov, sú vernejší a nie sú taký namyslení ako mačky. Keby som si mala vybrať medzi mačkou a kocúrom, tak určite mačku. Je prítulnejšia a drží sa viac doma. Kocúr je tulák.
0 0
pyton pyton

pyton je offline (nepripojený) pyton

Na www.slobodazvierat.sk sú nafotené tiež nádherné tvory k odberu. Aj pekné malé mačiatka. Tie fotky vašich miláčikov sú nádherné napr. ten šedý pudlík je vysnívaný pes môjho detstva, no čo už.
0 0
ZuzanaA ZuzanaA

ZuzanaA je offline (nepripojený) ZuzanaA

Pyton, díky, ten pudlík je môj a prečo, si nedopraješ tiež takého?
0 0
pyton pyton

pyton je offline (nepripojený) pyton

Juj, ZuzkaA, keby sme bývali v rod. dome, to by bolo iné. Takto si ho doprajem snáď na dôchodku. / keď ma s ním pustia do domova dôchodcov / A ako sa volá tvoj ňufko?
0 0
accad accad

accad je offline (nepripojený) accad

Konečne sa aj mne podarilo nafotiť moju lásku v kľude. Teraz je jej najobľúbenejšie miesto v záhone ruží. Dlho jej to ale asi nevydrží. Ruže sa začínajú prebúdzať a už tam nepolezie. Volá sa Darja a pôvodom je z Rumunska.
DARA porada.JPG  
0 0
ola ola

ola je offline (nepripojený) ola

Editka, ten hafan je nádherný. Vyzerá tak ušľachtilo, venuje sa poľovníctvu? Je to pekná fotografia aj s tým záhradným zátiším...sa mi to páči
0 0
accad accad

accad je offline (nepripojený) accad

Rasou je to poľovnícky pes. Keď bola u nás asi týždeň, tak sa jej podarilo padnúť do otvoru od septiku v momente keď manžel ukazoval septik človeku od hovnocucu. Chvalabohu, že sa v okamihu vynorila, muž ju schmatol za uši a vytiahol von. Potom ju hadicou ostriekal a odvtedy sa bojí vody. Keď máme spustené polievače na záhrade, obchádza ich a keď nedajbože polievame hadicou, tak je na druhom konci záhrady. Asi ju to poznačilo. Nikto z nás nie je zameraný na poľovníctvo, dostala sa k nám náhodou, nemá výchovu, poslúcha len manžela a ja som len osoba, ktorú ovláda. Ale odkedy ju máme zmenila mňa aj manžela vo vzťahu k zvieratám. A to zelené pozadie je môj relax po strese.
0 0
dara dara

dara je offline (nepripojený) dara

ahoj, accad ten havko je krásny ja mám doma tiež yorkiho
0 0
Anna Priščáková Anna Priščáková
ten tvoj pomocník je nádherný,
hanka
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať