Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Čo je to výrazne ???

    Ak sa táto suma dá v %%%% , tak beriem, je to výrazné zvýšenie.
    Ak sa táto suma dá v reálnych číslach, tak sa jedná o 80 ( osemdesiat) centov za mesiac.
    Za takúto sumu si jeden ani nemôže kávu objednať v kaviarni.

    Iné je ale v podstate ten problém, aspoň ja to tak vidím.
    Základná ponuka je

    Programy balíčka Digital HD sú dostupné iba pre dekódovacie karty Skylink Irdeto/ICE a CS Link Irdeto.
    Na starých dekódovacích kartách typu Cryptoworks nie je možné prijímať programy v HD rozlíšení.
    MPEG-4 Programy vysielané vo formáte SD / MPEG-4 sú dostupné iba pre majiteľov HD prijímačov.
    * Program dostupný iba pre karty používané na území Českej republiky.
    http://www.skylink.sk/prehlad-balickov/digital

    ...a tá hviezdička je zaujímavá.

    Lebo ešte minulý rok (???- nespomínam si presne) sa dali tie "hviezdičkové" v pohode sledovať. Takže v konečnom dôsledku nejde o zlepšenie a rozšírenie ponuky, ale skôr naopak.
    Tie staré karty sú tiež fasa. Nemáš novú, nesleduješ HD...

    Holt, bizňis je bizňis.
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    erik555 "hviezdickove" sa daju pozerat aj teraz!
    Vymenene karty ma hadam uz kazdy...
    HD prijimac, ked uz ma clovek aj HDTV, je samozrejmost.
    buchač erik never.....

    V oboch prípadoch sa trošku mýliš.
    Konkrétne aj v mojom..
    Ja mám starú kartu a aj starší televízor...ALE jedná so o chalupu, takže neriešim nejak, ten program je akurát tak dobrý na uspanie po celodennej makačke...

    Ale vezmi si, že na tých dedinách sú jednotlivci, poväčšinou starší ľudia, ktorí o týchto informáciách nemajú ani páru.
    Ani ten televízor HDTV nie je samozrejmosťou.
    erik555 to ano, ale kde je pokrytie DVB-T, tak takym starsim ludom by som ho skor doporucil....maju to bez mesacnych poplatkov. Za 60 Eur si kupia STB od Plustelky a maju tam aj CT1,2 a TV Lux bez mesacnych poplatkov http://plustelka.sk/ponuka-programov/
    buchač Hm...to je už na zvážení každého jednotlivca...
    Mňa sa nejak netýka, lebo tam, kde je chalupa, nemám šancu chytiť Plustelku.
    nunenko plustelka bez poplatkov, ale dokedy? pokiaľ nebudú mať predaných dostatok kariet a potom servisný poplatok, alebo iný odrb ako výmena karty za €...
    expeeert Tak dnes nikto nerobí zadarmo, aj Skylink bolo len reklamné nalákanie pre blbých, že všetko bude vždy zadarmo...
    erik555 expeert, do Skylinku prisli luxemburcania...tak si vies predstavit ich zivotnu uroven a tu je potrebne aj platit
      zbaliť

    Skylink znovu zdražuje servisný poplatok

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.