Zavrieť

Porady

antivírus do mobilu

Ahojte prosím vás poradí mi niekto ako si stiahnuť do mobilu nejaký antivírusový program lebo minule mi v telefóne vyskočilo niečo v tom zmysle, že už tam mám v ňom nejaké vírusy aj keď na internet chodím veeeeeľmi málo. Pýtalo sa ma to niečo v tom zmysle, že či chcem nejaké zabezpečenie a že to môžem urobiť ihneď. Ja som do týchto vecí riadny "talent" tak som s tým radšej nič nerobila lebo som sa bála, že ktoviečo škodlivé si môžem do telefónu preniesť alebo aby sa mi niekto nedostal do mojich dát v telefone, veď teraz na nete je plno kadejakých podvodných výziev, tak som to radšej nechala tak, preto by som niekoho prosila, či by mi s tým vedel pomôcť, teda ako si stiahnuť nejaký program do môjho telefónu.
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Tie blikajuce oznamy,ze mas v mobile niekolko virusov su zvacsa klamlive bludy, s odkazom,aby si si stiahol nejaky ich program na precistenie. Reklama,nic viac.
    Je mala sanca, ze do mobilu chytis virus. Ale ak chces, stiahni si z google play nieco s dobrzmi recenziami,napr. z linku vyssie
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    misoft Na Google Play je kopa antivírusov - a ako si spomínala, tie "oznámenia" - sú to všetko malware, reklama. A pokiaľ je to telefón s Androidom - tých vírusov pre neho nie je až tak veľa - akurát tých reklám je spústa (aby sa zadrbal zbytočnosťami).
    Pre @halali - tu: https://play.google.com/store/search?q=security&c=apps - do vyhľadávania (lupa) zadaj security a hneď ti ich vyhodí plno a free.
    arizona mam mobil s androidom,aj iphone, nemam ziadne antiviraky, zatial v pohode. Na tablete s androidom mam, obcas si nan spomeniem a spustim. Nikdy nic nenasiel, hoci mi tiez obcas blikaju tie reklamy,ze mam xxx virov,mam si stiahnut tu ich appku. Tie hlasky naskakuju zvacsa vo free verziach niektorych aplikacii. Ako som pisala...iba reklama a plasenie ludi.Nevsimat si :-)
    lujza.j ja som si tiahla do mobilu z marketu ten čo som prilepila....hned urobil kontrolu a označil vadne apky....bežne kontroluje to čo sa sťahuje do mobilu.....
    misoft Ja pre zmenu https://play.google.com/store/apps/d...mobilesecurity
      zbaliť

    mahony1 je offline (nepripojený) mahony1

    mahony1
    Na taketo oznamy "Pozor, bolo zistene ohrozenie! Oskenuj telefon." si davaj pozor. Su to reklamne bannery v appkach, ktore su zadarmo, ale mozu byt potencialne nebezpecne. Uz o nich hovorili aj v hlavnych spravach - ze po kliknuti na ten oznam sa ti nieco nainstaluje a potom ti to bez tvojho vedomia posiela spoplatnene SMSky. Ak si uz na to klikol, daj si radsej skontrolovat telefon - resp. si vsimaj vypis posielanych sprav.
    halali Ďakujem za poradenie, ja som tam radšej nič neodklikla a zrušila som to, no ale obavy, že tam ozaj niečo predsa len mám boli.... teraz som už kľudnejšia , viem čo sa deje po svete kadejaké podvody a potom si akurát tak trieskať hlavu o múr ešte raz vďaka pomohli ste mi
    Pekný deň všetkým

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.