Zavrieť

Porady

ako napísať oznámenie o ukončení pracovného pomeru na dobu určitú?

Môžem sa opýtať ako napísať oznámenie o ukončení pracovného pomeru na dobu určitú v prípade zamestnanca mna, smerované spoločnosti? Mám zmluvu na dobu určitú do 31.3. a rada by som oznámila že týmto dňom u nich končím.... Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Ty nemas ziadny dovod nieco take oznamovat, tvoja zmulva je na dobu urcitu do 31.3. a vtedy skonci.
    Ak by ti naopak, spolocnost, ponukla predlzenie PP, slusne odmietnes s tym, ze nemas zaujem po skonceni doby urcitej zmluvu predlzovat.

    Ak velmi chces, povedz svojmu nadriadenemu, ze uz potom nechces pokracovat, ale ja by som pockala, ci mi spolocnost vobec predlzenie ponukne.

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    Nemusíš písať nič. Jednoducho prac. pomer daným dňom končí a v ten deň si odovzdáš agendu, preberieš si výstupné doklady (ktoré budú k dispozícii)l, potrasieš si rukou so šéfom a viac tam nepôjdeš.

    ako napísať oznámenie o ukončení pracovného pomeru na dobu určitú?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.