Zavrieť

Porady

Ako nastavit zobrazovanie konverzacie v Outlooku ako jeden email ?

Viete mi niekto poradit, ako nastavim v Outlooku (anglicke menu), aby sa mi viacnasobna korespondencia zobrazovala v ramci jedneho emailu, rovnako ako to ma napriklad gmail ?
Zakazdym, ked odoslem alebo dostanem odpoved na email, uklada sa to ako novy "item" v schranke, co je extremne neprakticke. Skusal som rozne nastavenia cez options/mail/clean up conversation settings, ale zatial nic nemalo efekt. Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Kabaka123 je offline (nepripojený) Kabaka123

    Kabaka123
    Záleží na tom aký outlook, myslím že office 2003 toto neumožňuje, ale office 2010 by mohol

    pozri toto

    https://support.office.com/sk-sk/art...rs=sk-SK&ad=SK.

    https://support.office.com/sk-sk/art...rs=sk-SK&ad=SK

    Vypnutie alebo zapnutie konverzácií


    Ak chcete konverzácie vypnúť a vaše poštové priečinky triediť inak - napríklad podľa dátumu - postupujte podľa nasledujúcich krokov:

    Na karte Zobraziť v skupine Usporiadanie kliknite na Konverzácie a potom kliknite na značku začiarknutia vedľa položky Zobraziť správy v konverzácii.

    Ak chcete konverzácie zapnúť, použite nasledovný postup:

    Na karte Zobrazenie kliknite v skupine Usporiadanie na položku Konverzácie a potom na položku Zobraziť správy v konverzácii.

    Ak chcete vaše nastavenia použiť na ďalšie poštové priečinky, postupujte nasledovne:

    Na karte Zobraziť kliknite v skupine Aktuálne zobrazenie na položku Zmeniť zobrazenie a potom kliknite na položku Použiť aktuálne zobrazenie na iné poštové priečinky.

    V dialógovom okne Použiť zobrazenie začiarknite políčka priečinkov, na ktoré chcete zobrazenie použiť. Možno bude potrebné kliknúť na šípky vedľa názvov priečinkov, aby sa zobrazili podpriečinky.
    Naposledy upravil Kabaka123 : 03.03.15 at 14:26
    danredden Mal som na mysli verziu 2010, ale velky rozdiel medzi 2007, ..10 a ..13 nie je. Dakujem za radu, zda sa, ze to ma podobny efekt, aky som potreboval.

    Ako nastavit zobrazovanie konverzacie v Outlooku ako jeden email ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.