Zavrieť

Porady

futbalova pripravka

planujeme otvorit futbalovu pripravku a kedze to robime zadarmo aby sme oddelili mladsie deti od starsich tak je to nevyhnutne ale sme v regione kde mame romov, poradte mi ako sa im vyhnem aby som ich nebral do pripravky predsalen mam snimi zle skusenosti a aj kd nechcem nikoho diskriminovat niesom ochotny sa im na tolko venovat kedze je snimi tazka praca a budem to robit zadarmo vo svojom volne s kolegom, za rady dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sosak je offline (nepripojený) sosak

    sosak
    Ako kritérium na vstup za člena futbalovej prípravky si môžete dať prospech v škole podľa vlastného uváženia myslím tým priemer, tak to nebude diskriminačné, skôr motivačné.
    wayo ok perfektny napad som predbezne dohodnuty s telocvikarmi ze daju echo kto ma sportove nadanie aby sa knim urcite dostala moznost prist ku futbalu a tak aj zistim ako stoja so znamkami a tak ako pises malo by to byt jednoduche a ucelove

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.