Zavrieť

Porady

Ktory mobil s top fotakom ?

Ahojte, prosim poradte mi mobil, ktory je cenovo do 400€ - 500€ a ma super fotak. Citala som uz kade jake fora a recenzie, len ja sa neviem rozhodnut ... prosim Dakujem
Usporiadat
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Nikto sa nerozhodne za teba,lebo každý má svoje potreby a schopnosti.Moja dcéra si kúpila Apple iPhone 5S 32GB a je spokojná,je zbehlá v tejto technike.Mne by to bolo nanič,lebo to nepotrebujem.Určite ti službu na porovnateľnej úrovni urobí aj oveľa lacnejší mobil (ak to nie je pre teba imidžová záležitosť).
2 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

Ak ti ide o fotak, tak urcite Sony Z3, ci uz velky alebo pre babu skor mensi compakt.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
ivka70
Ak ti ide o fotak, tak urcite Sony Z3, ci uz velky alebo pre babu skor mensi compakt.
IBA ak foťak....
Lebo čo sa týka samotného mobilu, tak väčšiu "šunku" som ešte teda nemal. Ovládanie a prostredie je o ničom, o 1-2 kliky viac ako u iných mašiniek. Silno som nespokojný-teraz je len ako záložný.
Ale to je môj názor...hodnotím mašinu ako celok.

Išiel by som do HTC...
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

ja ti napíšem, ktorý určite nie.. na celej čiare ma sklamal Sony Xperia M -najhorší fotoaparát, aký som kedy videla.. dcéra má Huawei G620s, najprv sme sa na tom zabávali, že Huawei, ale je s ním veľmi spokojná.. a fotí krásne fotky..
1 0
nikky_niks nikky_niks

nikky_niks je offline (nepripojený) nikky_niks

Dakujem za nazory, ja som vo Viedni a tu v obchodoch teraz fici Wiko,tusim ze vyrobca je podobny predchodcovi Sony Ericsson ... sudim podla toho ich znaku W ...lebo taky isto davali kedysis oni na mobily Je robeny aj na dve simky, co je vyhoda a ma 16 megapixelovy fotak a predny ma dokonca 8 mega, 2 GHz procesor, no vyzera byt fajn ... len neviem ci sa pustat do neznamej znacky ... lebo ta z1 je fakt ako tehla
wiko-highway-signs.jpg  
0 0
viktorviktor viktorviktor

viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

Wiko je francúzska firma, prvým aparátom bol Wiko Wax
0 0
nikky_niks nikky_niks

nikky_niks je offline (nepripojený) nikky_niks

Aha, no to nevadi, lebo ja som siahla po inom Ta znacka mi nevravela nic, ma kazdy odhovoril...tak napokon som sa rozhodla pre HTC Desire EYE ... nema Boh vie aky fotak, ale tak postaci mi to, a je cenovo dobry
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Podla mojich skusenosti a mobilov, co som mala v rukach, najviac sa mi pacia fotky z Iphonov
0 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

nikky_niks
Aha, no to nevadi, lebo ja som siahla po inom Ta znacka mi nevravela nic, ma kazdy odhovoril...tak napokon som sa rozhodla pre HTC Desire EYE ... nema Boh vie aky fotak, ale tak postaci mi to, a je cenovo dobry
Nezabudni očistiť sklíčko ( objektív) .
0 0
nikky_niks nikky_niks

nikky_niks je offline (nepripojený) nikky_niks

Hmm, a to ako preco ?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
buchač
Išiel by som do HTC...
nikky_niks
...tak napokon som sa rozhodla pre HTC Desire EYE ...
Čo som vyhral ????
0 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

nikky_niks
Hmm, a to ako preco ?
Lebo z miniatúrneho čipu dostaneš tak mindráky. Nakoniec zistíš, že mobil nie je to pravé kapustové.
http://www.itnews.sk/2014-05-23/c163...m-lepsia-fotka Na druhej strane, lepšie s mobilom ako s ničím.
Naposledy upravil vlado 33 : 13.03.15 at 22:28
1 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať