Zavrieť

Porady

taiko .
1. ja nabita baterka?
2. ropbi to aj pri napajani adapterom?
3. vyhadzuje nejaku chybovu hlasku?
4. je uz naloadovany operacny system?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mecky je offline (nepripojený) mecky

    mecky
    zaniest im ho naspet do obchodu
    misoft Súhlas. Fungl nový a už štrajkuje? Jasná výrobná vada. Reklamácia.....

    mahony1 je offline (nepripojený) mahony1

    mahony1
    Vypoj pocitac z kabla a daj don nabitu baterku. Ak na baterke funguje normalne, tak sa pravdepodovne jedna len o spalenu sietovu poistku v pocitaci vplyvom nejakeho skratu v kabli.

    Bude potrebne vymenit napajaci kabel aj s adapterom za iny a vymenit aj sietovu poistku v pocitaci.
    leoslav Dakujem za odpovede, ale ja som kúpila stolový počítač, nie nootbuk, a ked ho zapnem, tak po krátkom čase ho stále vypne a znova, ked ho naštartujem tak na monitore mám to posledné, čo som tam robila, takže ak..oby zaspal.Operačný systém je nainštalovaný Windows 8,1, katastrofa
    misoft To si neupresnila! Pokiaľ po znovanaštartovaní máš posledný stav - pozri sa do správy napájania, či nemáš nejako extrémne nastavený prechod do dlhodobého spánku. Prípadne ho deaktivuj.

    Ale každých 10 sekúnd - trochu divná doba. Veď len prechod do dlhodobého spánku trvá dlhšie.
    Prípadne ešte možnosť - miesto dlhodobý spánok (hibernácia), ešte extrémne nízko nastavená možnosť Spánok (tam sa to dostane i do 10 sekúnd). I toto skontrolovať.

    kúpila som nový počítač ACER a samovoľne stále vypína, každých 10 sekúnd, čo robiť?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.