Zavrieť

Porady

koberec ci pvc podlaha do spalne

Dobrý den, poradte čo je vhodnejšie do spalne- koberec alebo pvc podlahova krytina...Vdaka -Ján
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zlatica76 je offline (nepripojený) zlatica76

    zlatica76
    Každý má vlastné preferencie.

    Ja osobne uprednostňujem koberec, lebo chodím po byte bosá (neznesiem doma na nohách ani ponožky, nieto ešte papuče či dreváky).

    Ale keď je niekto alergický na prach či roztoče, vtedy sa ľahšie udržuje pvc.

    Ale koberec krajšie vyzerá
    kukučka K tej alergii - to už tuším neplatí, pvc sa uprednostňovalo v minulosti, ale zistili, že sa viac víri prach, ten by sa mal usádzať do koberca.

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    Z tychto moznosti
    - koberecv ak je v byte chladno,
    - pre lepsiu udrzbu PVC.

    Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

    Som Anika61
    A ja by som Ti poradila daj si pvc a nan si kedykolvek mozes dat vhodny kobercek,behúň.:-) aj ja to mam tak:-)
    Anika61 Je to prakticke-pvc si umyjes a kobercek vyprasis,v zime si koberec das,v lete nemusis
    Treba ale zvolit vhodny vzor-ja mam pvc vzor drevenej podlahy a koberec bez vzoru

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    Nás sa nepýtaj, ale manželky.
    V spálni mám celoplošný a ešte pri posteli malý vlnený.
    Každý má iné požiadavky na teplotu a údržbu, a tiež každá podlaha má plusy aj mínusy. Hlavne v spálni by mala byť teplá.
    Ja preferujem korok aj pred marmoleom, najmenej sa mi páči podlahovka, pvc som nikdy nechcela.

    Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

    mám svoj svet Peggynka
    Ja mám vinylovú podlahu (nie je to PVC) a som veľmi spokojná.Nie je to náročné na údržbu (ako napr. marmoleum),nešmýka-umyjem a hotovo.A okolo postelí malé nášľapné koberčeky.V kuchyni mám plávajúcu podlahu a keď stúpim bosou nohou,je to podstatne chladnejšie ako toto:
    http://www.ppslovakia.sk/podlaha/263...ofix-rustical/

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Ja nam v spalni "nejaky gumolin" / neviem,ako sa to odborne vola, ja to volam vsetko gumolin /. Imitacia dreva.
    Je hruby, zospodu ma penu, takze je velmi prijemny aj na boso,makucky a teply. Dobre sa udrzuje.
    V predajniach je v mnohych vzoroch,takze kazdy ma moznost si prisposobit aj farebne. Pri posteliach mame este male koberceky,ale to skor sluzi ako dekoracia.

    Predtym som mala plavajucu podlahu, to bolo velmi studene.

    allgreen je offline (nepripojený) allgreen

    Ľudom j**e, nielen tu ale na celom svete ...viac allgreen
    ja som dal do spalni koberec, pride mi to take luxusne Aj v deckej je koberec no poden som dal este filc. Predava sa v predajniach s kobercami cca 3e m2.Je to teplucke dalo by sa na nom spat. No a v obyvackokuchyni mame spomynany vinyl. Ten je 100x lepsi ako plavacka, odolny aj teplejsi. Sme takto spokojny

    koberec ci pvc podlaha do spalne

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.