Zavrieť

Porady

Byvanie v dome v Podunajskych Biskupiciach, Vrakuni

Dobry den, hladame pozemok v Podunajskych Biskupiciach, pripadne Vrakuni. Teraz sa nam paci starsi dom v Podunajskych B. na ulici Nezvalova, avsak dozvedeli sme sa, ze sa v tom okoli vyskytuje vykradanie domov. Mate niekto skusenost? Kde v Podunajskych Biskupiciach, prip. Vrakuni sa da bezpecne a kludne byvat? Dakujem
Naposledy upravil Zuzkavranka : 26.03.15 at 14:14
veronikasad Kontaktujte majitela nehnutelnosti, pýtajte sa na dôvod predaja, príp. sa informujte u susedov.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Prepac, ale zasmiala som sa na vete: dozvedeli sme sa, ze sa v okoli vyskytuju kradeze domov.
    Nikde nemas zaruku, ze ak dnes este niekde nevykradli susedov, tak buduci tyzden nezacnu prave vami.
    A zasa naopak, ak sa dnes vyskytli 3 kradeze na jednej ulici, ze budu pokracovat takto kazdy tyzden na tej istej.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Zuzkavranka samozrejme, ale prave tam niekde v okoli ziju cigani. Mna zaujima kde presne. A ak niekto niekde byva, na nejakej ulici x rokov a bol tam doteraz klud, tak ma to samozrejme laka viac ako ulica kde sa priebezne stavaju kradeze, alebo vam cigani lezu do dvora, takze tam nemozete nic nechat. Myslim, ze na moju otazku je mozne aj relevantne odpovedat a nie je iba na smiech
    ivka70 Nevysmievam sa z tvojej otazky, to si nepochopila ... zasmiala som sa na tej jednej vete, lebo je dost naivne ocakavat odpoved, nech sa dozvies cokolvek, nic ti to nezaruci
    buchač Ivka..detto.
    Krásna veta..."krádež domov"...
    buchač Zuzkavranka
    "...kde sa priebezne stavaju kradeze, alebo vam cigani lezu do dvora, takze tam nemozete nic nechat..."
    ==============================
    Cigáni v obci, kde mám chalupu, sa zatiaľ nerealizovali. Pekne zazvonia, ak dačo chcú a čakajú pri bráničke, aj keď je otvorená.

    Ale je aj fakt, že vedia o mne, že mám po ruke nejaký kvér...
    --------------------------------------------

    Ale to máš v podstate aj tak jedno.
    Keď nekradne cigán, tak sa v neprítomnosti zrealizuje biely...neovplyvníš to proste.
      zbaliť

    Byvanie v dome v Podunajskych Biskupiciach, Vrakuni

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.