Zavrieť

Porady

Sidlo firmy - prispevok z UPSVaR

zdravim vsetke mudre hlavy....

potrebujem poradit...chcem zacat podnikat a mam taky mensi problem: otvaram si firmu na vedenie uctovnictva s tym, ze oficialne budem mat sidlo v Bardejove(mam tam trvaly pobyt) ale ja uz niekolko rokov byvam v BA. Cely rok a vsetko ucto by som robil v BA, ale zo zaciatku to chcem robit doma(byt mame v prenajme), aby som si na ten najom na kancelarske priestory najprv zarobil....

chcem poziadat UPSVaR o prispevok, a viem, ze oni chodia potom kontrolovat, ze ci som pouzil tie fin.prostriedky na to co som pisal v podnikatelskom plane(na vsetko co zakupim musim nalepit "nejake" nalepky, ze to bolo financovane, myslim, ze z EU fondov)...Takisto aj danovaci by museli prist na kontrolu tu v BA

Ako to vsetko mam urobit, ked oficialne budem v Bardejove a v skutočnosti budem v Bratislave...

Poradte prosim....vopred dakujem

Ulukitkan
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Terezap je offline (nepripojený) Terezap

    Terezap
    V prvom rade o príspevok môžeš požiadať ÚPSVaR v Bratislave, pretože tam bude tvoje miesto podnikania. Ten trvalý pobyt v Bardejove, by nemal byť problém, ale radšej si zájdi na ÚPSVaR, kde Ti určite dajú podrobné informácie.

    penaone je offline (nepripojený) penaone

    penaone
    chcem sa vas spytat chcel by som zacat podnikat a ako chodim na urad prace by som dostal z europskych fondou prispevok 60skk.vstahuju sa tieto peniaze ked zane zakupim aj pouzivanu vec??naprikat stroj a tak ???dakujem za poradenie .pekny den

    ulukitkan je offline (nepripojený) ulukitkan

    ulukitkan
    Terezap
    V prvom rade o príspevok môžeš požiadať ÚPSVaR v Bratislave, pretože tam bude tvoje miesto podnikania. Ten trvalý pobyt v Bardejove, by nemal byť problém, ale radšej si zájdi na ÚPSVaR, kde Ti určite dajú podrobné informácie.
    diky za radu

    Sidlo firmy - prispevok z UPSVaR

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.