Zavrieť

Porady

moze slov. opatrovatelka podat dodatocne danove priznanie z prijmov zo zivnosti v rakusku,riadne uz podala?

kedze zistila, ze uviedla nespravne udaje v riadnom danovom priznani, ktore podala do konca marca a teraz by chcela podat dodatocne,...da sa?
kn-alka a prečo by sa nedalo?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    10 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    ivetasidorova hovori mi to odbornik?, dakujem
    Tweety nerozumiem, čo si tým chcela napísať
    ivetasidorova ci odpoved je fundovana, zajdem na danovy a podam, nevyhodia ma?
    marjankaj No neviem, veď na prečítanie zákona treba vyštudovať aspoň dve vysoké školy.
    marjankaj Tak teda podaj na pošte. Možno ťa vyhodia z pošty a nie z DU.
    ivetasidorova skoda, som tu prvy krat, tazko sa orientujem, ale smajlikov si necham na fc, potrebovala som fundovanu odpoved od odbornikov, nie pokec, vdaka
    Tweety ale veď odpoveĎ si dostala
    marjankaj No tak s orientáciou je to naozaj niekedy dosť problematické.
    Odborne sa o tom dočítaš v daňovom poriadku §16
    Ten zákon schválili skutoční odborníci v našom parlamente. To je záruka "odbornosti"
    http://www.porada.sk/t184188-danovy-...-1-2015-a.html
    kn-alka Iveta - keď sa tu ťažko orientuješ, tak kým urazíš jedného z nejfundovanejších poraďákov ( ktorým Tweety určite je), najprv počkaj, kým ti odpovedajú aj iný, ak bude ich odpoveď totožná, tak asi budú mať pravdu, nie?

    a mimochodom - dodatočné DP môžeš podať VŽDY !!!!! nikto ti to nezakazuje.

    už 2 z nás ti napísali, ktorý paragraf si máš prečítať, keď už nám neveríš :P
    kn-alka a aby som ti pomohla k tvojej orientácii, ak si dáš myš na Tweety-no meno, ukáže sa ti tabulka, kde uvidíš, že Tweety už získala na tejto porade skoro 11.000 bodov, čo je oproti tvojmu "skóre" 0 určite fundované!!!
      zbaliť

    kn-alka je offline (nepripojený) kn-alka

    Jarka jméno mé :) kn-alka
    Hore v sivej lište máš záložku: zákony, na ňu klikneš, vyhľadáš si: daňový poriadok a prečítaš si §16

    moze slov. opatrovatelka podat dodatocne danove priznanie z prijmov zo zivnosti v rakusku,riadne uz podala?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.