Zavrieť

Porady

Ako skontrolovat nedoplatok

Zdravim ak mozete poradte za minuli rok som mal nedoplatok 550 eur tak som ho zaplatil a zvisil si inkaso na bytovom o 50 eur na mesiac.No tento rok som mal zas nedoplatok 561 eur ako zistim ci ma neokradaju..V papieroch sa neviznam a mam v tom chaos.Poradte prosim.... nieje nejak osoba co by mi to skontrolava a poradila ved to je vela ved nekradnem
Usporiadat
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

prilož scany vyúčtovaní za posledné 2 roky (osobné údaje zakry)
1 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Stano261 Stano261

Stano261 je offline (nepripojený) Stano261

ahoj avalik momentalne niesom doma som v zahranici dalo by sa to neskor som z presova ak sa v tom vies orientovat bol by som rad za kazdu pomoc kludne sa mozme aj stretnut a donesiem papiere
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Nestresuj sa, kľudne na teba počkáme. Trebárs aj pol roka.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
marjankaj
Nestresuj sa, kľudne na teba počkáme. Trebárs aj pol roka.
Reklamácia sa môže uplatniť aj neskôr, maximálne však do troch rokov od vyúčtovania...
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Stano261
Zdravim ak mozete poradte za minuli rok som mal nedoplatok 550 eur tak som ho zaplatil a zvisil si inkaso na bytovom o 50 eur na mesiac.No tento rok som mal zas nedoplatok 561 eur ako zistim ci ma neokradaju..V papieroch sa neviznam a mam v tom chaos.Poradte prosim.... nieje nejak osoba co by mi to skontrolava a poradila ved to je vela ved nekradnem
Za minulý nie! Za rok 2013 v roku 2014 si mal 550 € nedoplatok. Tento rok si mal nedoplatok za rok 2014, 561 € napriek tomu, že si platil mesačne o 50 € viac.

Stano a byt prenajímaš, či prázdny je, čo ty sa po svete túlaš. Ak si neumožnil odpisy spoločných meracích zariadení na meranie tepla a vody v tvojom byte, tam môže byť pes zakopaný. Vieš správcovi vášho domu to je jedno, že či kradneš alebo nekradneš, napočíta ti aj trojnásobok priemeru v dome, ak si neumožnil.

Ak bývaš niekde za rohom, kľudne. Ak nie, bez videnia tých vyúčtovaní ti tu nikto neporadí.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Môžeme ti to pozrieť aj viacerí - viac očí, viac svetla... či vlastne rozumu.
0 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

Chobot
Môžeme ti to pozrieť aj viacerí - viac očí, viac svetla... či vlastne rozumu.
viac očí , lepšia polievka
0 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

Nahrubo takto (3 najväčšie položky)

- FO = m2 x odsúhlasený príspevok (najviac som stretol 0,8 €/m2/mesiac = pri cca 50 m2 je to 480 €)
- UK by si sa mal dostať pod 7,5 € / m2 / rok , cca 380
- TUV cena komplet za kubík do 13,5 € / spotreba do 15 m3/osobu/rok
(pri 2 normálnych osobách a vodomere do cca 280 )
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať