Zavrieť

Porady

Redesigne portalu a odpis

Ahoj poradaci. Vie mi niekto poradit, ako uctovat redesigne portalu, ktory bol firme robeny dodavatelsky a ci to zaradit do majetku? A ak odpisovat, tak ako nehmotny majetok? Dakujem.
4 komentárov     zbaliť
Dáša_ a suma? Pôvodý portál bol ako účtovaný?
Laurinkai Ved toto este neviem. V majetku vebovu stranku nevidim zaradenu. Ak to bolo uctovane do nakladov, potom si myslim, ze aj redesigne by malo ist do nakladov a to bez ohladu na jeho sumu, ktora je sice vyssia ako 1700€.
Laurinkai Ide o uplne novu stranku. Stara stranka sa vypne. A nova sa bude aktivovat. Ako teda uctovat a potom zaradit? prosim o radu.
ivka70 Mozem vediet, co je redesigne?

Ide o redesign alebo po slovensky redizajn?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    ak je suma nižšia ako 2400€, tak ako služba, ak je suma vyššia, tak ako nehmotný majetok. ja by som to proste považovala za novú stránku a nie technické zhodnotenie

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Záleží od OC, a tú si neuviedla.Do 2400 zaúčtuješ na 518, nad je to už Nehmotný majetok.

    Redesigne portalu a odpis

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.