Zavrieť

Porady

notebook-tv

Ahojte, chcel by som sa opýtať, či sa dá prepojiť televízor s notebookom cez SCART-VGA kábel? ... Kábel mám už zakúpený aj zapojený v televízore aj v notebooku, lenže žiadna zmena sa nedeje. Treba to nejako nastaviť v počítači? ďakujem za Odpoveď ... mail: lacky514@gmail.com
lacnepc Prepol si TV na AV vstup?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Ovládací panel - Obrazovka - zmeniť nastavenie obrazovky. Dať Zistiť. Ak identifikuje druhú obrazovku, kliknúť na tú druhú. Potom sa dá na nej nastaviť i rozlíšenie.
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Lacky514 super dík. len mi to na televízore nič nespravilo :/ :/ :/
    sthruska Nastaviť treba ja na TV. A to vstup.
    Lacky514 na televízore som nastavil obraz cez scart. ak je napojené dvd tak to fičí dobré. no keď dám ntb tak mi vyskočí len čierna obrazovka a že mám skontroľovať pripojenie káblu
    misoft A telka nemá náhodou i konektor PC? Potom stačí prepojiť len VGA kábel z NB do TV a navoliť režim PC na telke.
    Príklad:
    http://i.ytimg.com/vi/inYukzSUprM/maxresdefault.jpg
    Lacky514 nemá no. ak by to malo, tak by som s tým problém nemal. skúšal som hľadať všade. skoro všetko. v ntb mi zobrazí druhý nerozpoznaný monitor. ale v tv mi to akosi nechce zobrať.
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.