Zavrieť

Porady

Ako mam dalej postupovat v pripade, ze som si objednala tovar cez internetového predajcu, zaplatila vopred a nebol mi dodany????

Minuly tyzden mi v telefone potvrdili, ze platbu obdrzali a preveria, preco mi tovar este nebol dodany, odvtedy nedvihaju telefon, neodpovedaju na maily....existuje vymozitelnost penazi za nedodanu objednavku???
Naposledy upravil Lucia 16 : 03.08.15 at 14:35
4 komentárov     zbaliť
kopretinka to je normálny eshop?
Lucia 16 jedna sa o stranku monamour.sk existuje vymozitelnost nedodanej objednavky???
Lucia 16 Neuverite, peniazky mi vratili!!!
Nandrolon Vzdy platim vsetko dopredu. Ak sa da, tak cez paypal. Vacsia ochrana mojich penazi neexistuje. Dobierka je iba falosny pocit bezpecia. Pri dobierke vas predajca jednoduhsie a bezpecnejsie obtiahne ako pri platbe vopred, bud paypal, alebo aj prevod na ucet. Pri dobierke nemate v rukach nic. Pri prevode na ucet mate jeho cislo uctu, co je velmi silny argument, s ktorym sa da ihned pracovat...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Lucia 16 dakujem...
    BXLmiami Dosť sa už o tom popísalo,nikdy nič neplatiť dopredu.Podvody na internete len tak kvitnú.
    kopretinka v normálnom eshope platím vždy dopredu,žiadny problém
    Lucia 16 ved ja viem, robila som v jednom a viem, ze sa plati dopredu... bohuzial su aj podvodnici... existuje nejaka vymozitelnost penazi???
    lujza.j Nikdy neplatim dopredu....ak sa neda pri prevzati..."odchadzam"...
    BXLmiami Súhlasím,v momente ako odo mna chcú platbu dopredu,končíme spoluprácu.
      zbaliť

    Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

    mám svoj svet Peggynka
    Firma,ktorá má na stránke v rubrike Kontakty uvedený len e-mail,je pre mňa nedôveryhodná.O platbe vopred ani nehovorím.

    Ako mam dalej postupovat v pripade, ze som si objednala tovar cez internetového predajcu, zaplatila vopred a nebol mi dodany????

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.