Zavrieť

Porady

Medzinárodný deň detí

Všetkým Poraďákom, ktorí sa považujú za deti svojich rodičov, prajem úspešné prežitie dnešného sviatku - Medzinárodného dňa detí
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    Hor sa sedemnástky, ideme oslavovať!
    PS. tá fotka má názov: holky u tyče nahoře bez
    Naposledy upravil kukučka : 31.05.06 at 23:32
    holky%20u%20tyce%20nahore%20bez.jpg  

    Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

    Eulalia
    Prima, dnes sa teda budem tváriť, že mi je zase ..násť
    Keď už sa neuzákonil ten deň účtovníkov, mzdárov a iných členov Porady, tak sa potešme a oslávme to aspoň takto
    A prečo nie? Veď mnohí z nás sú aspoň ducha mladého, aj keď telo si už robí, čo chce.
    Takze všetko najlepšie večným deťom (Tým myslím nie detského rozumu, ale mladého ducha )

    karol.za je offline (nepripojený) karol.za

    karol.za
    Prima, dnes sa teda budem tváriť, že mi je zase ..násť

    Ahoj Eva
    prečo sa pretvarovať,však ty tých -násť máš !!!
    s pozdravom karol

    Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

    Eulalia
    Ahoj Eva
    prečo sa pretvarovať,však ty tých -násť máš !!!
    s pozdravom karol
    [/QUOTE]

    To mi padlo veľmi dobre, vďaka. Len to moje telo to nechce pochopiť , to si robí, čo chce, potvora jedna!
    A pripomenulo mi to aj dnes ráno pri vstávaní. Budem s ním musieť urobiť poriadok!

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Nám tiež deťom ....všetko naj .....a naj naj naj našim deťom a vnúčencom .....
    MDD.jpg  
    MDD2.jpg  
    1/1

    Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

    Eulalia
    karol.za
    Prima, dnes sa teda budem tváriť, že mi je zase ..násť

    Ahoj Eva
    prečo sa pretvarovať,však ty tých -násť máš !!!
    s pozdravom karol
    No, keď som to prvýkrát ráno čítala, tak som sa potešila, reku ľaľa, akých galantných mužov máme na porade!
    Ale po celodennej duševnej drine pozerám na to, že sa ten kompliment dá chápať aj inak - áno, mám tých ...násť - ALE UŽ NIEKOĽKONÁSOBNE!
    Dúfam, že si to myslel ako kompliment a že sa nemusím v noci strhávať zo sna, že som už taká stará baba:p :p :p
    Ako sa dokáže zmeniť myslenie človeka v jeden a ten istý deň, len o pár hodín neskôr - a stačí k tomu len zopár dávok nevraživosti a závisti z okolia a optimizmus je v háji.
    Ale vďaka tomu, že ma to ráno povzbudilo, išla som do roboty s dobrou náladou. Vďaka.

    karol.za je offline (nepripojený) karol.za

    karol.za
    Eulalia
    No, keď som to prvýkrát ráno čítala, tak som sa potešila, reku ľaľa, akých galantných mužov máme na porade!
    Ale po celodennej duševnej drine pozerám na to, že sa ten kompliment dá chápať aj inak - áno, mám tých ...násť - ALE UŽ NIEKOĽKONÁSOBNE!
    Dúfam, že si to myslel ako kompliment a že sa nemusím v noci strhávať zo sna, že som už taká stará baba:p :p :p
    Ako sa dokáže zmeniť myslenie človeka v jeden a ten istý deň, len o pár hodín neskôr - a stačí k tomu len zopár dávok nevraživosti a závisti z okolia a optimizmus je v háji.
    Ale vďaka tomu, že ma to ráno povzbudilo, išla som do roboty s dobrou náladou. Vďaka.

    Ahoj Eva
    dúfam,že si v noci spala sladko a mala si aj krásne sníčky.
    To ,že nemáme -násť,nieje hádam dôvod na strhávanie sa zo sna?
    Ale s na tvári sa lepšie začína každý deň.
    pekný deň Ti prajem
    karol

    Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

    Ivana Š
    endrju
    Všetkým Poraďákom, ktorí sa považujú za deti svojich rodičov, prajem úspešné prežitie dnešného sviatku - Medzinárodného dňa detí
    Želám príjemný MDD aj deťom všetkých členov Porady

    Aj vnúčikom a vnučkám

    A neterkám a synovcom

    Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

    Eulalia
    karol.za
    Ahoj Eva
    dúfam,že si v noci spala sladko a mala si aj krásne sníčky.
    To ,že nemáme -násť,nieje hádam dôvod na strhávanie sa zo sna?
    Ale s na tvári sa lepšie začína každý deň.
    pekný deň Ti prajem
    karol
    Ďakujem Karol, našťastie ma to zo sna nemátalo. Ja si sem na Poradu chodím po dennú dávku optimizmu a dobrej nálady. Preto aj Tvoje želanie vyvolalo ráno úsmev na tvári. To len cez deň človek vidí a cíti okolo seba toľko negativizmu, že večer tie isté veci vníma inak. Ale stačí si zase sadnúť k Porade a je to O.K.
    Pekný deň aj Tebe a všetkým Poraďákom.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.