Zavrieť

Porady

prepojenie

:-D
Nadv. na túto tému:
http://www.porada.sk/t27229-poraite-eeskym-kolegom.html

Chcela by som sa spýtať či to je teraz možné alebo to bude možné v budúcnosti sa prihlásiť pod tým istým nickom, heslom aj na porade v ČR. Skúšala som sa na stránke www.porada.cz prihlásiť, ale nefunguje to. Nerozumiem tomu, ako to je možné že nick Katarina Str bola prihlásená a odpovedala pod tým istým nickom, ako je prihlásená na www.porada.sk .
Mne to nefunguje, robím niečo zle? alebo to nemá fungovať? ak to nefunguje bude to v budúcnosti frčať?
Usporiadat
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

sme tam mnohí pod tým istým nick-om
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
renča1 renča1

renča1 je offline (nepripojený) renča1

:-D
a prečo to mne nefunguje?
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
renča , ja si myslím , že nick môžeš mať ten istý , ale heslo by malo byť iné ...nie?
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

aj heslo tam mám rovnaké
0 0
renča1 renča1

renča1 je offline (nepripojený) renča1

:-D
Zita5
renča , ja si myslím , že nick môžeš mať ten istý , ale heslo by malo byť iné ...nie?
Zitka a ty si tam bola? Skúšala si sa prihlásiť?
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
renča1
Zitka a ty si tam bola? Skúšala si sa prihlásiť?
Idem vyskúšať .....ozvem sa .
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Takže nedá sa mi prihlásiť s heslom , ktoré používan na PORADA SK .......a teraz už neviem či platí pre oboje , ale ja si myslím , že nie . A smutné je , že si pamätám len toho času používané heslo .
0 0
renča1 renča1

renča1 je offline (nepripojený) renča1

:-D
Zita5
Takže nedá sa mi prihlásiť s heslom , ktoré používan na PORADA SK .......a teraz už neviem či platí pre oboje , ale ja si myslím , že nie . A smutné je , že si pamätám len toho času používané heslo .
Možno nie sme vyvolené , ale nie ... Neviem a nerozumiem prečo sa nám nedá a Paulinke , Katarínke Str sa dá.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Zita5
Takže nedá sa mi prihlásiť s heslom , ktoré používan na PORADA SK .......a teraz už neviem či platí pre oboje , ale ja si myslím , že nie . A smutné je , že si pamätám len toho času používané heslo .

Ja som nič v CZ nevybavila
0 0
renča1 renča1

renča1 je offline (nepripojený) renča1

:-D
Zita5
Ja som nič v CZ nevybavila
a ani skoro nevybavíme. Už som tam bol párkrát, ale nikdy sa mi nepodarilo prihlásiť, myslela som si že tam nemáme prístup pod tým istým nickom. Dneska som však čítala pripnutý link čo mám v otázke a nemôhla som uveriť, že po niektorí sa prihlásia a komunikújú na www.porada.cz a ... budem čakať pokiaľ sa Richard vyjadrí, prečo sa niekomu dá a niekomu nedá prihlásiť. Uvidíme čo a ako ďalej.
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Tí niektorí sa tam nanovo zaregistrovali s tým istým nickom a heslom
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

Ja som tam registrovaná už dávnejšie pod tým istým nickom aj heslom. Teraz som to vyskúšala prihlásiť sa a ide to.
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
musíte sa zaregistrovať...aj na porade.cz tak ako ste sa zaregistrovali aj na porada.sk ...môžete s použitím tých istých údajov prihlasovacích...a pôjde Vám to...
0 0
renča1 renča1

renča1 je offline (nepripojený) renča1

:-D
Ešte raz , prihlasuje sa normálne hore v pravo. Robím to správne? Idem to ešte raz vyskúšať. Už som naspäť, vždy ked sa prihlásim mi ukáže toto:
http://www.porada.cz/login.php
0 0
renča1 renča1

renča1 je offline (nepripojený) renča1

:-D
...a stále to nefunguje.
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

nielen prihlásiť sa, zaregistrovať sa ako nový člen
0 0
renča1 renča1

renča1 je offline (nepripojený) renča1

:-D
Paula
nielen prihlásiť sa, zaregistrovať sa ako nový člen
Aha , už ma osvietilo. Naposledy som sa registrovala pred dvoma rokmi a už som si nepamatala, že sa nemám prihlásiť, ale naozaj zaregistrovať. Asi to už bude fungovať, idem nato.
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
presne tak...prihlásiť neznamená registrovať sa ..pozor na to

http://www.porada.cz/register.php najprv tu a potom aj prihlásenie
0 0
renča1 renča1

renča1 je offline (nepripojený) renča1

:-D
Už to funguje.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
:-)))))))))))))))))))))))))
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať