Zavrieť

Porady

MS vo futbale, ale čo nás čaká ....

Tak sa baby pozrite, čo na nás zasa chlapi ušili
Naposledy upravil jamajka : 06.06.06 at 21:04
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    Treba si čo najskôr zakúpiť malý televízor alebo začať vo veľkom pestovať susedské vzťahy (manželia v jednom byte čumia na futbal a manželky v druhom čo len chcú).

    Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

    Ivana Š
    Dúfam že mi autor Nariadenia prepáči moje úpravy - tie doplnky sú ako vyšité na môjho muža. Podstatné veci sú vyznačené hrubým písmom,
    manželkin komentár je podčiarknutý.


    NARIADENIE
    o pravidlách správania manželiek počas akéhokoľvek seriálu typu CSI Miami, CSI Las Vegas, NCIS , Kobra 11, prípadne filmy podobne zamerané akčné, sci fi, a pod ...

    §1
    V každom čase vysielania TV je manžel absolútnym vládcom nad TV prijímačom a jeho diaľkovým ovládaním.

    §2
    Manželka sa v uvedenom čase mlčky venuje domácim prácam.
    Hlavne decká sú ticho.

    §3
    Pred každým zápasom treba manželovi položiť k televíznemu kreslu prepravku vychladeného piva, pričom dôraz sa kladie na "vychladené".
    Na tento paragraf je výnimka, manžel nemá rád pivo, povoľuje alkohol podľa chuti – napr. citrus fernet
    §4
    Manželke je prísne zakázané zdržiavať sa v televíznej miestnosti počas seriálu, prípadne filmu, platí to hlavne pre deti, manželka je povolená, ak je ticho a kladie otázky k filmu/seriálu/zápasu , na ktoré manžel vie odpovedať, ak manžel nevie, platí v plnom znení §4

    §5
    Počas reklamy má manželka 10 minútové právo vstupu, aby mohla vyprázdniť popolníky a nahradiť ak je reklama kratšia, treba si švihnúť
    prázdne nápojové fľaše chladenými plnými fľašami. V prípade záujmu sa podávajú rôzne pamlsky.
    Šuchotanie s obalmi je neprípustné. Verbálna komunikácia je zakázaná.
    Pamlsky sa podávajú v priebehu celého seriálu/filmu podľa chuti, najčastejšie striedavo – najprv sladké, potom slané, prípadne opačné poradie
    §6
    Najneskôr 30 minút pred začiatkom seriálu/filmu treba manželovi predložiť s láskou pripravené jedlo.
    Aj v tomto čase má byť klapačka zavretá, aby manžel nebol rušený pri mentálnej príprave na nadchádzajúci zážitok
    Celkom mu chutí aj keď papá pred televízorom počas seriálu a trúsi na podlahu v obývačke a „KLAPAČKU ANI NEVNÍMA“
    §7
    Počas majstrovstiev sveta sa treba vyvarovať akejkoľvek činnosti slúžiacej na rozmnožovanie. Je
    zakázané nosiť oblečenie, ktoré by mohlo u manžela vyvolať túžbu po takejto činnosti.
    Prípustné po ukončení – zápasu, filmu, seriálu...
    §8
    V prípade, že manžel veľkodušne dovolí manželke zhliadnuť na minútku, alebo dve, priebeh hry, musí sa táto zdržať akýchkoľvek prejavov a otázok, ktoré by prezradili jej nedostatočnú úroveň futbalovotechnického intelektu (napr.: Čo je to ofsajd?). Okamžitým vykázaním z miestnosti sú ohodnotené poznámky typu: "Ach, ten Beckham dnes opäť vyzerá úžasne"
    Aj v Kobre sú pekní herci...


    Tak teda milé manželky, ak sa budete riadiť týmito pravidlami správania, váš manžel vás odmení
    tým, že:

    a) nerozleje pivo
    b) nenatrúsi v okruhu 3 metrov okolo svojho trénerského (televízneho) kresla
    c) pri spotrebe pokrmu uvedeného v §6 nebude neustále pripomínať kulinárske schopnosti svojej
    matky

    Príliš malá odmena...

    A, Pivo nepije
    B, natrúsi aj tak
    C, Varím lepšie ako jeho mama!
    Naposledy upravil Ivana Š : 06.06.06 at 23:00

    Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

    Eulalia
    benka
    Ale kočky, nehádžte nás všetkých do jedného vreca !!!
    Nemusíme.... Vy sa tak klasifikujete sami....

    luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

    žena - čo viac povedať treba :) ...viac luebchenko
    ... chovám syna, potkana, 2+4 mačky, psa.... myslím, že som skúsený chovateľ Ale čo je to MANžEL?!!! dáka exotika? niečo ako had či chameleon?

    Barbara je offline (nepripojený) Barbara

    no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac Barbara
    jamajka
    Tak sa baby pozrite, čo na nás zasa chlapi ušili
    Prosím Ťa pekne,ale to je dikriminácia čO v prípade ak ja tiež cem kukat football:p

    ešteže mna sa to netýka,lebo som šťastne znovuslobodná

    premna je Formula1, to je ono Schumi je môj miláček:p :p

    monr je offline (nepripojený) monr

    monika monr
    u nás je to skor naopak: manzel o futbal nema najmensi zaujem, to len ja vzdy pozeram na telku. Uz si viem predstavit tie boje doma, ako mi zas bude brat ovladac z ruky a bude chciet pozerat nieco ine, uf to zas bude.....

    bezradná je offline (nepripojený) bezradná

    knihomol I. stupňa bezradná
    Barbara
    Prosím Ťa pekne,ale to je dikriminácia čO v prípade ak ja tiež cem kukat football:p

    ešteže mna sa to netýka,lebo som šťastne znovuslobodná

    premna je Formula1, to je ono Schumi je môj miláček:p :p
    Ja som síce šťastne stáleslobodná, ale to ostatné do bodky sedí

    Barbara je offline (nepripojený) Barbara

    no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac Barbara
    bezradná
    Ja som síce šťastne stáleslobodná, ale to ostatné do bodky sedí
    som rada, že si aj TY F1, takže tento víkend to tiež roztočíme so Schumim som jeho odkedy jazdí vo F1, teda od r. 1991.
    dúfam, že vyhrá, ale tuším sme

    bezradná je offline (nepripojený) bezradná

    knihomol I. stupňa bezradná
    Pre Barbara:
    ešte stále trochu "mimo témy" - pozri si súkr.správy.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.