Zavrieť

Porady

medzipristatie v Osaka Japonsko

Letim s Budapesti do Sappora medzipristatie je v Osaka tam prestupujem na ine lietadlo tej istej spolocnosti Japan air, viete mi poradit ako to tam prebieha ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    rt1301 Áno to som čítal, len som sa tam nedozvedel čo v prípade keď len prestupuje, sú tam prilety a odlety a neviem ci musím prejsť Chcek-in alebo zostávam len v nejakej tranzit zóne kde prejdem k ďalšiemu gate
    misoft Na všetkých letiskách, kde je nutné presadať je tranzit zone. T.z. už neprechádzaš cez check-in, nakoľko letenka je už zaregistrovaná a palubný perconál v druhom lietadle dostáva zoznam cestujúcich a teda o tebe vedia. Letušky potom kontrolujú letenku a porovnávajú so zoznamom.
    Ide aj o to, na ktorom termináli a pochodí sa ocitneš. link máš hore, pozri si plániky, alebo si to rovno vytlač - a je tam naznačený i prechod k iným terminálom - to je ten tranzit.

    medzipristatie v Osaka Japonsko

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.