Zavrieť

Porady

Most pri bratislava - byty pri druzstve

Ahojte, planujem kupu bytu v Moste pri BA, konkretne Bratislavska ulica. Odradza ma ten smrad z druztva. Sice chodim okolo ale osobne som to nepocitil. Je pravda ze tam je neunosny smrad?
Nemalo sa to druzstvo rusit?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Podľa mapy: Bratislavská, bočná vetva - Most pri Bratislave..... je na opačnom konci, ako je runway letiska. Je v však v letovom koridore a pri vzlete (i keď existujú hlukové normy pri vzletoch lietadiel) akurát nad tým inkriminovaným miestom piloti dávajú skoro maximálny ťah. Hluk teda bude dosť výrazný. Okrem toho - keďže je to vo vzletovom koridore, pri spaľovaní leteckého benzínu v prúdových motorov vznikajú i nejaké splodiny - a tie tam budú i padať. Vzdialenosť od prahu dráhy 3700m
    A to družstvo - to je fakt dosť blízko...
    Môj názor - nem vhodná lokalita na pohodové bývanie.

    korela je offline (nepripojený) korela

    korela
    Nemala by sa skôr zastaviť výstavba, pokiaľ tam to družstvo bude? Choď tam občas ráno, na obed, večer, a urob si sám obraz o tej oblasti. A hlavne v lete. Mne by viac prekážali lietadlá. A za chvíľu sa bude stavať obchvat, premávku budeš počuť stále, a hlavne v noci.

    korela je offline (nepripojený) korela

    korela
    Roman Arpas
    No tak ja byvam vo vrakuni a hluk lietadiel mi je dost znamy. Mne ide skor o ten smrad. Jeden vravi ze je to obcas a dalsi ze stale. Tak preto neviem. Preto sa pytam
    No áno, ale nad nimi je priamo letová zóna, pristávacia, keď už klesajú. Ty si ešte bokom. Lietadlo v sezóne každých 5 min. pomaly. Sa pozri na letisko- prílety, odlety a ich frekvenciu. A tá sa bude pravdepodobne časom iba zvyšovať.
    Ten kravín, zisti si smer prevládajúceho vetra. Ako ďaleko by si bol od neho. Ale z toho nič dobré nekuká. Vychádzajú tam tie byty lacnejšie? Ak áno, máš hneď aj odpoveď.
    No tak ja byvam vo vrakuni a hluk lietadiel mi je dost znamy. Mne ide skor o ten smrad. Jeden vravi ze je to obcas a dalsi ze stale. Tak preto neviem. Preto sa pytam
    Ty si z mostu?
    No tie lietadla by osm prezil, kedz esom aj zvyknuty, ale ten smrad, no neviem.

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    rannú špičku si si vyskúšal z mosta?v tvojom čase odchodu z vk?byt nový...či niekto predáva..kolko tam býval?
    v moste končia-začínajú niektoré pristávacie dráhy...

    korela je offline (nepripojený) korela

    korela
    BXLmiami
    Aj keby skončilo družstvo,orná pôda tam ostane a príde nový majiteľ.
    Najskôr všetko padne na občiansku výstavbu. Je otázkou možno desaťročia, kedy sa spojí Most s BA. Od Biskupíc sa už plánuje výstavba smerom na Most, pozdĺž Odeskej, ktorá končí v Moste.
    Všetko sa zabetónuje. Tzv. Piaty hon, kat. územie.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.