Zavrieť

Porady

Ako komunikovať s poisťovňou?

Poisťovňa mi doručila 13.10.2015 oznámenie, že moja poistná zmluva bola zlikvidovaná a následne mi budú doručené peniaze šekom. Do dnešného dňa šek neprišiel. Na písomnú komunikáciu neodpovedajú. Ich zákaznícka linka a číslo na sekretariát je na dve veci.... Na týchto tel. číslach mi nič nevedia povedať a ani ma nikam prepojiť. Má niekto nejaký kontakt na túto poisťovňu , prípadne ako postupovať ďalej, ako s nimi komunikovať, alebo kam sa obrátiť. Ďakujem
kn-alka komunkácia: doporučene list s urgenciou vyplatenia poistenia
Chobot Predpokladám, že ide o tú košickú poisťovňu Rapid....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Pozri sa, čo píšu, aký termín uvádzajú v liste o tom, kedy budú vyplatené.
    Zásadne sa komunikuje písomne a pre istotu doporučene (aby sa nevyhovárali, že im nič nebolo doručené). Na telefóny zabudni - týmto spôsobom nevybavíš nič, pokiaľ by aj nahrávali hovory, po 30 dňoch ich vymažú a dôkaz kontaktu je fuč. A okrem toho - tie osoby na druhej strane i tak vedia prd - melú len to, čo majú pred sebou napísané.
    Ak nepomáha písomný styk - potom osobný styk. Ak nepomôže ani toto - tak potom musí nastúpiť moc úradná - vymáhať si svoje súdnou cestou.
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Dana Bereczková Demčáková v liste pre istotu neuvadzaju lehotu dokedy vyplatia peniaze. na ich web stranke pisu, ze v pripade vyplatenia seku to moze trvat dlhsie t.j. 10 pracovnych dni a tie uz davno uplynuli. Kedze na listy neodpovedaju ostava len osobna navsteva, len tam sa obavam, ze tiez nic nevybavim, ze sa nedostanem dalej ako po recepcnu
    kn-alka len 10 dní? pri Kooperatíve im to trvalo 6 týždňov
    Dana Bereczková Demčáková ano 10 dni, im zas trvalo 9 mesiacov, kym zlikvidovali poistnu zmluvu. PZ mi skoncila v januari 2015 a v oktobri mi oznamili, ze my budu vyplatene peniaze
    misoft Len pre zaujímavosť - uveď tú "super" poisťovňu..... Seriózne poisťovne to vybavujú max. do 30 dní.
    Dana Bereczková Demčáková ide o Rapid life - jeden velky omyl ...
    misoft A sme doma! Je to jedna veľká podvodnícka "poisťovňa", ktorá ak nezaplatíš, zderie ťa z kože, ale ak má ona platiť - nedočkáš sa! Už niekoľkých o peniaze obabrali....
      zbaliť

    Ako komunikovať s poisťovňou?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.