Zavrieť

Porady

Kto pomoze zacinajucemu zivnostnikovi s JU?

Som zacinajuci drobny zivnostnik a potreboval by som poradit ohladne JU. Vedel by sa mi niekto individualne povenovat (som z BA)? Som absolutny zaciatocnik a potrboval by som vysvetlit viacero veci. Pripadne mi skuste odpotrucit nejaku literaturu - ja som vsak na nieco, co by bolo pisane ludskym jazykom zatial nenarazil.


Vdaka.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    plavčík je offline (nepripojený) plavčík

    človek s dušou plavčík
    Ak si chceš robiť JU sám, odporúčam aspoň absolvovať kurz JU a potom samozrejme posurfovať túto stránku a hľadať cez vyhľadávač. A čo by si potreboval konkrétne vysvetliť???

    nikinka je offline (nepripojený) nikinka

    nikinka
    Ahoj, veľmi rada ti pomôžem. Viem aké je to, aj ja som tak začínala. Našťastie som tu stretla veľmi milých ľudí, čo mi všetko veľmi ochotne povysvetľovali a vždy mi len pomohli. Rada ti pomôžem a povysvetľujem všetko čo budeš potrebovať. Kľudne môžeš napísať mail na niki@westlight.sk. Som tiež z Ba takže sa kľudne môžeme aj stretnúť...

    chrrrr je offline (nepripojený) chrrrr

    chrrrr
    Dakujem vsetkym - islo mi o to, ze som uplny zaciatocnik a temy tu na porade ohladne JU (ktore som studoval cca mesiac) pomozu, ale najma uz pokrocilym. Otazok mam vela - keby som sa ich zacal vsetky pytat na Porade, hned by bola zahltena. Preto som sa chcel s niekym stretnut, porozpravat a najma v prvych mesiacoch si uctovnictvo nechat spravit. Asi vyuzijem Nikinu ponuku, ale kazdopadne dakujem aj ostatnym.

    Kto pomoze zacinajucemu zivnostnikovi s JU?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.