Zavrieť

Porady

Pracovná pozícia aj bez maturity?

Dobrý deň,

rada by som sa informovala a poradila, aké sú moje možnosti v rámci pracovných pozícií, ktoré by som mohla obsadiť. Mám predčasne ukončenú strednú školu, z ktorej som absolvovala len 2 roky a z toho dôvodu nemám ani maturitu. V ideálnom prípade by som chcela prácu v pracovnom čase od rána do poobedia / podvečera, keďže sa zaujímam a venujem aktívne športu, behaniu. Je pre mňa dôležité pravidelné trénovanie, v ideálnom prípade - každý deň. Preto mi práca na 12-hodinové zmeny (s ktorými mám skúsenosť) a iné zmeny narúša kontinualitu trénovania a pripravuje ma o možnosť pravidelnosti, ktorá je tak dôležitá.
Ak by niekto vedel poskytnúť radu ohľadne mojej situácie a toho, akým smerom sa uberať.

Ďakujem pekne.
veronikasad nechceš si maturitu dorobiť štúdiom popri zamestnaní ? Samozrejme - nebude to zadarmo ...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Aj u nas firmy robia na tzv.3 smeny- 12 hodinovky. Ale maju aj jednotlive oddelenia,kde sa robia iba 8hodinovky,alebo iba ranne.
    Takze skus sa informovat osobne v jednotlivych firmach na okoli aj na takuto moznost.

    Pracovná pozícia aj bez maturity?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.