Zavrieť

Porady

Je možná preprava doplnkov výživy v lietadle?

Idem o 2 týždne na sústredenie na Srí Lanku s medzipristátím v Dubaji. Samozrejme tam ide o veľkú tréningovú, záťaž, takže musím mať aj veci ako protein, aminokyseliny, vitamíny, iontové nápoje a podobne. Nebude s tým problém ak to všetko nahádžem do kufra? Malo by byť všetko novo nezabalené a neotvorené, alebo to je jedno, alebo nebrať vôbec nič?
lujza.j letíš prvý krát s "doplnkami"?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Skus tuto otazku adresovat leteckej spolocnosti s ktorou poletis,alebo si pozri ich web stranku,urcite maju popisane,co vsetko a ako sa moze prevazat v lietadlach.
    Budes mat 100% informacie
    Miroslav Šušnyák Písal som im, avšak oni ma odkázali len na tie ich bežné info a tam konkrétne nikde takýto prípad nie je tak som skúšal ešte raz, len nejako už nereagovali tak snáď sa ešte ozvú
    Cerrick ono je to tazko lebo vacsinou kazda spolocnost ma ine podmienky

    anklar je offline (nepripojený) anklar

    Anklar anklar
    Všetko do kufra, nebude problém. Na palubu nič, čo by malo viac ako 100 ml. Všetko, čo presiahne 100 ml, vezmú. Spoľahni sa. Dobrá rada - na letisku si daj kufor zabaliť - cca 15-20 €, podľa letiska. A späť tiež. Skúsenosť - a v budúcnosti už na to nebudem ľutovať peniaze.
    Naposledy upravil anklar : 17.02.16 at 13:26 Dôvod: balenie kufra

    Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

    Oliwa
    Predpokladám, že nemáš na mysli príručnú batožinu, lebo to v žiadnom prípade... teda max objem 100 ml. Nechce sa mi veriť, že tie všeobecné info leteckej spoločnosti sú až všeobecné, že si sa to z nich nedozvedel.
    Môžeš si pozrieť aj čo je povolené, keby si to chcel poslať do tých krajín poštou - ako balík, to Ťa môže dať tiež do obrazu...

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Treba si pozriet colne predpisy oboch krajin, co je mozne a v akom mnozstve dovazat do nich.
    info najdes na strankach Ministerstva zahranicnych veci pripadne na strankach konzulatov tychto krajin.
    Na konzulat sa mozes obratit aj s pisomnym dotazom.
    Naposledy upravil ivka70 : 17.02.16 at 12:44
    Príspevok zbalený
    spam

    Je možná preprava doplnkov výživy v lietadle?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.