Zavrieť

Porady

Povinné prílohy DP k DzP PO

Je príloha k paragrafu 30c zákona - Odpočet výdavkov na výskum a vývoj povinnou prílohou DP k DzP PO aj keď firma nemá náplň pre túto prílohu? Uvádza sa do počtu príloh aj keď je prázdna, alebo sa nevyplňa a DP má len povinných 10 strán (v počte príloh potom uvediem 0)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Betina2 je offline (nepripojený) Betina2

    Betina2
    podľa mňa sa uvádza do počtu príloh, kedže je súčasťou DP. Ale na školení v príklade máme uvedené 0....tak neviem, ale myslim si že by sa mala uviesť, pretože ju odosielam spolu vrámci priznania, aj ked náplň nemá. U Fo sa tiež počítaju medzi prílohy aj 2 prílohy na konci DP, ktore su sučasťou DP, aj ked su prázdne.
    EKO-HAUS aj nám dali taký príklad a tiež dali počet príloh 0, takže teraz neviem či ju dať alebo nie, lebo keď sa načítava DP elektronicky, tak sa musí táto príloha načítať samostatne a je na rovnakej úrovni ako príloha k IV, časti údaje o ďalších príjímateľoch a táto sa predsa neprikladá keď takých prijímateľov nemáme ...
    Betina2 dostala som odpoveď z FS že nie nezapočítava sa v mojom prípade, že má byť 0.

    Povinné prílohy DP k DzP PO

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.