Zavrieť

Porady

Ako ukončiť dohodu o vykonaní práce predĺženú dodatkom?

Dobrý deň, rada by som vedela, aký dátum sa má udávať pri ukončení dohody o vykonaní práce, ktorá bola predĺžená dodatkom. Napr.: Dohoda bola uzatvorená od 22.02.2016 do 04.03.2016, predĺžená dodatkom od 05.03.2016 do 31.03.2016. Ale z dôvodu predčasne skončenej zákazky, sme ukončili ku dňu 11.03.2016 Ktoré dátumy mám udávať v : skončení dohody o vykonaní práce?? Z pôvodnej dohody, alebo samotným dodatkom? Ďakujem! Elena
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    elenka-k To je v poriadku, ale ide mi o to: Ako sa píše v skončení: Dohoda o vykonaní práce menovaného zamestnanca uzatvorená ku dňu: 22.02.2016 - 04.03.2016, alebo dátumy z toho dodatku: 05.03.2016 - 31.03.2016, a skončí dňa 11.03.2016
    Že ktoré mám udávať? Alebo napísať obe? (ako z dohody, tak aj z dodatku)Ďakujem.
    Tweety Napíšeš, dobu, na ktorú bola uzatvorená 22.2.- 31.3. a dátum skončenia.
    elenka-k Ďakujem!
      zbaliť

    Ako ukončiť dohodu o vykonaní práce predĺženú dodatkom?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.