Zavrieť

Porady

daňový bonus - dú mi poslal list, že mi nevyhovuje k jeho vyplatení?

Dobrý deň, dnes som obdržala list, že dú, rozhodol, že mi nevyplatí danový bonus? stretli ste sa s tým niekto?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    Nuž ak nespĺňaš podmienky - tak nevyplatí. určite ti tam aj dôvod napísali - či?
    12 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Žabinka áno, tiež som pred 2 rokmi dostala oznámenie z DU, ale bolo napísané prečo.. síce v paragrafovom znení, takže som musela hľadať dôvod , ale bolo oznámené že prečo nie..
    koordinatoreva1 zakaždým mi dp robí účtovnvíčka..viac menej vzdy tým istým spôsobom..och joj
    koordinatoreva1 napísali, nevyhovuje, a neviem sa dopátrať dôvodu, napísali, že som podala dp s včíslenou danou na úhradu 20 eur, a že v dp je vypísana ziadosť o vyplatenie dan. bonusu. V danovom priznaní je vypísana ziakost o vyplatenie dan. bonusu. danová povinost vo výske 534 je znížená o dan. bonuv vo výslek 513, výsledok z dp je dan na úhradu 20eur..to je celé vysvetlenie...a vôbec tomu nerozumiem
    Žabinka no veď tam je chyba.. keď sa ponižovala daň o DB, tak nevypisuješ žiadosť o vyplatenie DB.. lebo tým že sa daň ponížila o DB, tak už si ho akože "dostala" vyplatený.. a vypísala si žiadosť o vyplatenie, čiže si ho chcela vyplatiť druhý raz..
    Katy a R sa mi to nezdá ... potrebné doklady si doložila? alebo manžel nepoberal DB (asi ex)?
    no a terazky vidím, že ty si si už znížila da´o ten daňový bonus ! - veď ho už máš
    koordinatoreva1 och..to moja účtovníčka teda asi niečo nesprávne napísala..áno?
    koordinatoreva1 všetko mala ako stále, nie nik iný len ja, takže asi ako písala Žabinka, chybička se vloudila
    Žabinka myslím, že je to v poriadku.. akurát ti len z DU oznámili, že ti ho nevyplatia.. na základe tvojej žiadosti o vyplatenie v daňovom priznaní.. lebo už máš uplatnený nárok na DB tým že bola ponížená daň..
    Jarka 1 Prečo ten list neukážeš účtovníčke a nespýtaš sa jej? Veď ona ti to podľa toho listu opraví , aby si to mala správne.
    jana1972 Nebude to tým, že tvoja povinnosť zaplatiť daň je 534 eur a po odrátaní nároku na daňový bonus zaplatíš len 20 eur? Potom je to v poriadku, nie?
    Katy a R jarka - myslím, že nič netreba robiť
    koordinatoreva1 volala som jej a má čas na mna až v utorok..ale ja nerada čakám, tak som pootravovala trošku tu
      zbaliť

    daňový bonus - dú mi poslal list, že mi nevyhovuje k jeho vyplatení?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.