Zavrieť

Porady

JAVA - nenainštaluje sa ani aktualizáciou ani novou inštaláciou

Mám XP 32 bitovú verziu, Java už niekoľko dní hlási, že je potrebné ju aktualizovať, tak som klikla na ikonu v systémovej oblasti a dala akutalizovať, ale nefunguje to. Tak som odinštalovala všetky verzie a nainštalovala novú, ani tak to nefunguje. Vyhadzuje mi takéto hlásenie.

Samozrejme našla som takéto chybové hlásenie v angličtine, ale viac by mi pomohol slovenský koment.

DOPNENIE

Misoft... preskenovala som PC MB - 0 hrozeb..., idem teraz skúsiť stiahnúť staršiu javu

Ivka70... skúšam sťahovať staršiu Javu z linku, ktorý si mi priložila, ale avast mi očervenie a presviedča ma o škodlivosti súborov...
Naposledy upravil Kabaka123 : 04.05.16 at 17:15
java chyba.JPG  
4 komentárov     zbaliť
karakul nielen AVAST, ale i ESET to isté....
... odtiaľto si môžeš stiahnuť staršie oficiálne verzie:
http://www.oracle.com/technetwork/ja...8-2177648.html
Kabaka123 vďaka
misoft Ochrany budú kričať pri starších verziách.... dôvod je, že JAVA bola často napadaná a staršie verzie sú v databázach zdrojových kódov ako potenciálne nebezpečné. Stačí dať výnimku pre Oracle a nebudú protestovať. Z ich oficiálnych stránok je JAVA čistá.
Kabaka123 ok, vďaka za info... zatiaľ som javu neinštalovala, nakoľko som zistila, že mi nikde na prehladači nevyskakuje info, že ju potrebujem... myslela som si, že internetbanking bude papuľovať, ale zatiaľ nič...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Nemozes davat aktualnu verziu Java do XP, tie uz davno nie su podporovane. Teda mozes, ale nikto ti negarantuje funkcnost.
    Bolo treba vypnut chybove hlasenie a hlasenie o aktualizacii, na XP s tym nic ine nevymyslis.
    Tu mas starsie verzie, stiahni si nejaku do PC a instsluj offline
    http://www.oldapps.com/java.php?system=windows_xp
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Kabaka123 ok, vďaka.... to mi nenapadlo...
    misoft Posledná verzia JAVA pre Win XP 32-bit je verzia 6.0.1 - novšie už nie sú v XP podporované - vyhodí chybu.
    Konkrétne táto chyba:
    http://www.solvusoft.com/en/errors/r...ror-code-1619/
    karakul ... veľmi zaujímavá informácia - mne pod XP bez problémov ide 7u21... a posledná pre XP je dokonca 7u65 (t.j. s oficiálnou podporou)
    misoft Máš pravdu - sorry za moje zlé informácie - má to ísť. Takže Error code 1619 značí asi problémy s OS a nejakým svinstvom v ňom.
    Kabaka123 misoft ja asom v xp mala javu 8, v regedit som vypátrala verziu 8.0_77 (mala som tam asi 3 update 8).
      zbaliť

    JAVA - nenainštaluje sa ani aktualizáciou ani novou inštaláciou

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.