Zavrieť

Porady

Sieť proti hmyzu na posuvné balkonové dvere (plisse, rolovacie)

Máte skúsenosti s plisse sietkami, prípadne s rolovacími sietkami proti hmyzu? Ako je to s pevnostou týchto sietí. Plisse mi neodporúčali v obchode ak sú v domácnosti deti, že sa to hned zničí. Pri rolovacích som zase čítala že nie sú prílis vhodné na také dvere ktoré sa často používajú. Máme širšie balkónové dvere kde nie su vhodné dvere na pánt a posuvné som nechcela aby sme nestratili svetelnosť v zimných mesiacoch. Tiež by ma zaujímalo či nemáte problém s udržiavaním plisse v pripade ak sa tam pripučí nejaký bmyz. Nevyzerí to príliš jednoduché na údržbuAk by ste vedeli poradiť aj firmu od ktorej to máte, bola by som vdačná.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    Mala som rolovacie balkónové dvere na sieťku. Keď prišli deti, narazili do sieťky, či dole, či v strede a veru sa zničila. Vymenila som za otváracie dvere so sieťkou, boli oveľa lacnejšie. Síce zostali mi len 3 šnúre na balóne, ale aj tie asi dám preč. Zvykla som si sušiť na stojane, prádlo nepotrebuje kolíky a nie sú na ňom stopy po nich. Tu sú sieťky pevné, uchytené celkom inak a výmena stojí pár eur.

    dagjanik je offline (nepripojený) dagjanik

    dagjanik
    máme rolovaciu sieťku na balkonové dvere, ide trochu tažšie , čiže detom treba otvárať, ale inak super spokojný..........no čo sa týka udržby vysavač a vat špajdle na spodok ........máme tretí rok bez závady a dost beháme na balkon

    fortunka je offline (nepripojený) fortunka

    fortunka
    Zalezi aj na vyrobcovi. Ja som mala rolovacie v byvalom byte... 5 rokov v pohode fungovali a este tam su, prezili aj zateplvanie domu. Treba sacstarat o tie "kolajnicky". Momentalne riesim na francuzke okna plyse... Ale kboli otvaraniu so skepticka. Nie je to prakticke kedze cez tie dvere sa lieta hore dole stale a deti to neotvoria a nasledne nezatvoria, cize uvazujem o klasickych samozatvaracich tam kde sa neustale beha na terasy a tam kde nue pojde nejaky typ zasuvacky ( inak aj tie pevne sa poskodia ked sa do nich zatlaci na siet - vytaha sa a musi sa nasponovat v rame po rozmontovani, s rolovackou mam skusenost ked sa do nej strci staci otvorit zatvorit a napravi sa sama). Na okna tiez idem dat zasuvacie nakolko mnam v oknach kvety a cez pevnecsa k nim nedostanem a podlamontaznika by sa mi ani za tu pevnu siet nevpratali.

    Sieť proti hmyzu na posuvné balkonové dvere (plisse, rolovacie)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.