Zavrieť

Porady

Ake ma DHL prepravne podmienky?

Dobrý deň. Viete mi poradiť či spoločnosť DHL disponuje nejakými prepravnými podmienkami. Poprípade mi pomôže aj to čo nesmiem zabaliť. Ďakujem
Naposledy upravil arizona : 18.05.16 at 09:42
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    mates111 môžem ešte jednu pod otázku sa opýtať ? našiel som na internete aj túto stránku a majú tam aj iné veci mám asi prihliadať na obi dve však? http://www.balikovapreprava.sk/infor...ienky-prepravy .. kedže to je tieš DHL či to je iná spoločnosť ???
    misoft Uvažuj trochu logicky!
    Všeobecné prepravné podmienky platia pre všetky druhy prepravy. A z toho sa potom vyčlenia niektoré upresnenia pre konkrétny druh - napr. pre tú balíkovú prepravu - rozmery, hmotnosť - tie sa nesmú prekročiť, lebo to by už balíková preprava nebola. A čo sa obsahu týka - predsa sú tam tie všeobecné podmienky.

    kn-alka je offline (nepripojený) kn-alka

    Jarka jméno mé :) kn-alka
    len som do google napísala: prepravné podmienky DHL - a je to

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    mates111
    Dobrý deň. Viete mi poradiť či spoločnosť DHL disponuje nejakými prepravnými podmienkami. Poprípade mi pomôže aj to čo nesmiem zabaliť. Ďakujem
    čo môžeš a čo nie? tak v prvom rade napísať zrozumiteľný nadpis otázky a v druhom rade naučiť sa googliť.lepšie by bolo najprv sa naučiť googliť,nemusel by si potom vypisovať sem a strácať čas.

    Ake ma DHL prepravne podmienky?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.