Zavrieť

Porady

Koruna bazenu Tampa sfukuje, nikde vsak neviem najst defekt

Koruna na bazene Tampa sfukne za cca 24 hod tak, ze sa z neho vyleje polovica vody. Nedokazem vsak nikde na celej ploche najst ani naznak defektu. Ventil tesni. Nanasam saponatovu penu, dokonca som ju aj nastriekaval z postrekovaca. Kontroloval som aj z vnutra, kedze sa voda vyliala, s korunou sa da dobre manipulovat. Moze byt koruna oslabena vplyvom slnka na celej ploche a spusta komplexne? Bazen ma 2 mesiace. Dik za kazdu radu...
arizona nemas na okoli macky? Tie radi prederavuju tu obruc na bazene,dierky su ozaj nenapadne,malicke.
rasto000 mam, nie su sice moje, ale chodia mi po dvore.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Podla mojich skusenosti,mas obruc prederavenu pravdepodobne od macacich pazurikov. Su to iba take drobnucke vpichy,akoby ihlou,preto ich tazsie zbadas. Preto sme kupili bazen s konstrukciou,bez tej nafukovacej obruce a od vtedy je pokoj.

    Ale je mozne aj to, ze bazen je chybovy,zle zlepeny. Tiez sa nam to stalo,bazen sme reklamovali a uspeli sme.Odfot ho,priloz k reklamacii
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    rasto000 vyriesene, reklamaciu uznali vraili mi vsetky peniaze a dokonca mi nechali aj kartusovy filter co bol k tomu
    dmc Ten kartusovy flter ti je aj tak na 2 veci. Bazen Tampa vydrzi max 4 roky - obruc tvorena tensim materialom pod vplyvom UV ziarenia zacne postupne degradovat a prepustat vzduch - vlastna skusenost na 2 bazenoch. Vymenil som ho za bazen s konstrukciou - Florida - zatial bez problemov.
    rasto000 mas pravdu uz mam pieskovy, kartusovy som daroval
      zbaliť

    Koruna bazenu Tampa sfukuje, nikde vsak neviem najst defekt

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.