Zavrieť

Porady

manželka gemblerka

manželka je gemblerka tri roky som sa snažil, dohováral.zistil som že dlh narástol na 25 000€, následne podala žiadosť o rozvod, ešte nie sme rozvedení a dnes mi prišlo rozhodnutie zo súdu o pridelení detí manželke. Máme dve maloleté deti.
Môže súd rozhodnúť že máme dlh splácať napolovicu? Manželka pred časom zdedila dom po matke, mám aj ja nárok na čiastku z tohto domu , ked ho zdedila počas manželstva? A ako sa mám brániť, ked dlh vlastne sposobila ona?
Naposledy upravil ivka70 : 29.07.16 at 18:23
4 komentárov     zbaliť
Soňa K To, že bude manželka gamblerka vychovávať aj Tvoje dve maloleté deti Ti nevadí ?
buchač Soňa K (Dnes 09:07) To, že bude manželka gamblerka vychovávať aj Tvoje dve maloleté deti Ti nevadí ?
===================
Soni...mne by teda vadilo.
Veď kde je záruka, že výživné na deti neskončí práve v tých automatoch.
romato jasné že vadí.Predbehla ma a požiadala súd o predbežne opatrenie o zverenie detí do jej výchovy. Dnes som poslal
odvolanie kde som všetko opísa po pravdel. Dúfam že si to aspoň
overia.Zostáva mi z toho rozum stáť.Prijmem hociakú radu.
misoft Rada, rada...... hmmmmm..... ak by aj PO dostala, nič s tým nenarobíš, i keď sa odvoláš. PO je vykonateľné ihneď. Ale na druhej strane i ty máš páky. Stačí, aby si vedel, že prašule prešustrovala, aby si vedel, že deťúrence nedostávajú patričnú výchovu a starostlivosť - a šup - sociálka, oznámiť, skontrolujú, preveria, overia (i keď tí zo sociálky často sú "fušeri" - viď tá malá, ktorú tri roky schovávali) a keď overia a potvrdia sa podozrenia - ty požiadaj o zverenie do opatery a ako podklad bude vyjadrenie zo sociálky... a (možno ex-) manželka si ani nečuchne - bude mať styk OD - DO.. a basta.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    mareko Nárok na jej dedičstvo nemá, no jej polovica dlhu by sa mohla zaplatiť z predaja toho domu. Len to by musela chcieť takéto riešenie alebo ... alebo žeby exekútor
    buchač tri roky som sa snažil, dohováral.zistil som že dlh narástol na 25 000€
    ----------------------
    Málo snaženia.
    ==============
    ... alebo žeby exekútor
    ---------------------
    ....alebo žeby jednu poriadne pridrbať ?
    Otázka ale znie, kto mal fásnuť ako prvý...
    romato vykonal som. Reakcia- žiadosť o rozvod.
    buchač Po troch rokoch rozvod ???
    Mohol si ešte počkať pár rokov...viac by rozfofrovala.
    romato vykonal som .Reakcia žiadosť o rozvod.
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.