Zavrieť

Porady

TKexe Kalender

Dobry den,
vie mi niekto poradit ako v programe TKexe Kalender nastavim dni tak, aby 1.1.2017 nebol pondelok, ale nedela? Zvolila som si tyzdenny kalendar a rovno mi vyhodilo 1.1.2017 pon, 2.1. ut, atd.
Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Kabaka123 je offline (nepripojený) Kabaka123

    Kabaka123
    choď do položky Nastavenie - Dni(všeobecné nastavenie) a tam máš možnosť zvoliť poradie dní, ktoré začínajú buď Pondelkom alebo Nedeľou
    Naposledy upravil Kabaka123 : 25.09.16 at 18:50
    obr.JPG  
    Missy89 Ďakujem, ale toto nastavenie som nasla. Mne nejde o to, aby dni sli v poradi Ne, Po, Ut... ale o to, aby ak 1.1. vyjde na stredu, aby to streda aj bola. Teraz mi to automaticky hadze na prvy den v tyzdni (ano, ak si nastavim prvy den v tyzdni na nedelu, tak mi to tento rok bude sediet, ale co ked to bude iny den v tyzdni?). Snad som to vysvetlila zrozumitelnejsie :-)
    Kabaka123 aha, ja som to zle pochopila, ja som z toho vyrozumela, že chceš, aby začínal týždeň nedeľou, dátum som ani nebrala do úvahy...

    tak už som sa na to pozrela, zaujímavé je, že pri ročnom aj mesačnom je to ok, ale pri týždňovom je to tak ako hovoríš

    zaujímavé ešte je, že pri ostatných rokoch to funguje, len pri 2017 nie

    škoda, že nie je možné dodatočne zmeniť produkt z ročného alebo mesačného na týždenný,

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.