Zavrieť

Porady

Mozilla Firefox - načítaná stránka sa nedá sa čítať.

Dobrý deň, od minulého týždňa keď som na nejakej www stránke (Mozilla Firefox), tak sa mi spraví na počítači taký čiarový kód (viď prílohy) a nedá sa mi prečítať stránka.
Cez iný prehliadač to nerobí iba cez Mozillu.
Prosím Vás, čo to značí, dá sa to nejako spraviť, aby sa to nerobilo?
Ďakujem.
Naposledy upravil taiko : 07.10.16 at 12:26
ps_27.09.2016.png  
xxx.jpg  
1/1
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Martuk je offline (nepripojený) Martuk

    omylný človek, ktorý sa rád nechá poučiť a občas má aj svojský pohľad na vec :-D ...viac Martuk
    skús prebehnúť systém antivirákom, prípadne antimalwarom, môžeš tam mať nejakú škodnú. Alebo neinštaloval si v poslednej dobe, resp. nesťahoval nejaké doplnky? Totiž môžu byť zavírené a robia ti tam bordel.
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    books Ďakujem. Prebehla som systém antivirákom, našiel dva vírusy a robí to stále a ten antimalwar, tak to neviem čo je.
    A neinštalovali sa v poslednej dobe žiadne doplnky.
    Ale prečo to nerobí v iných prehliadačoch, iba v Mozille?
    Martuk skús si stiahnuť Iobit Malware fighter, prípadne CCleaner, Spybot Search&destroy a nechaj preskenovať celý systém. Uvidíš, koľko škodnej ti tieto programy nájdu. Možno má Mozilla niečo nejako divno nastavené alebo neviem. Antivirák nedokáže nájsť malwary, spywary a podobné chronty.
    books Ďakujem za rady a vyskúšam. Budem to musieť niekomu dať spraviť, kto je v tom zručnejší, lebo to je na mňa dosť zložité.
    Kabaka123 odporúčam aj Malwarbyte... rovnako aj odinštalovať a nanovo nainštalovať MF, prípadne aj registre vyčistiť odporúčaným Ccleanerom
    misoft A spustiť FF v "núdzovom režime": -> Pomocník -> Reštartovať a zakázať doplnky
    A postupne jednotlivé doplnky povoľovať. Zistí sa, ktorý to robí. Aktualizovať doplnky.
    ->Nástroje ->Doplnky (alebo kláv. skratka Ctrl+Shift+A) ->Zásuvné moduly a hore je modrým "Skontrolovať aktualizácie zásuvných modulov."
    Ale toto môže urobiť i JAVA
    books Ďakujem všetkým za rady.
      zbaliť

    Mozilla Firefox - načítaná stránka sa nedá sa čítať.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.