Zavrieť

Porady

Dar k 60 tke

poradíte mi pekný darček žene k 60 tke do 400 EUR
Naposledy upravil evika : 02.11.16 at 08:58
13 komentárov     zbaliť
Dáša_ predpokladaná cena?
afrikánka A mohla by si napísať niečo bližšie k obdarovanej, aké má záujmy a pod., aby sme vedeli v akej oblasti dať tip na darček?
evika je dosť náročná
afrikánka náročná....ale v čom?
buchač evika (02.11.16 14:17) je dosť náročná
=================
...a kto je vlastne tá náročná osoba ???

Ak by som sa mal ja k tomu vyjadriť, tak do úvahy (v mojom prípade) by prichádzali len zo tri osoby na dar do uvedenej sumy :
- manželka
- mama
- svokra
Iné osoby by si mohli svoju náročnosť uplatňovať zo svojho účtu.
afrikánka Podľa mňa....pôjde asi o svokru...
lujza.j 100% svokra...brr
afrikánka Keďže nám "evika" nenaznačila cestičku záľub, záujmov onej náročnej dámy, nedá sa tu akosi poradiť. Ale dalo by sa prihliadnuť k veku...buď odpozorovať domácnosť a kúpiť nejaký vhodný elektrospotrebič, ktorý dosluhuje, alebo niečo praktické, alebo zážitkové-relaxačný pobyt, vyhliadkový let, tandemový zoskok padákom-( svokre). Dajakým upomienkovo zdobným predmetom,by som sa pri tomto jubileu vyhla. Možno by postačoval aj bohatý koš s veľkou kyticou...
korela Žene by som nikdy žiadny elektrospotrebič nedarovala na jej sviatok ani Vianoce, a na jubileum už tobôž.
lujza.j Spotrebic si kupim ak chcem..alebo ho treba....pre mna darcek iba osobny...
afrikánka Z poverčivosti, alebo inej nevhodnosti? Mne osobne by taký dar vyhovoval, ale nepotrebujem, nemám rada zbytočnosti a dokonca vyslovene žiadam, aby mi žiaden dar nebol venovaný!!! Pre mňa je najdôležitejšie rodinné stretnutie s úprimným objatím a prianím. A toto všetko vyplýva z mojej "náročnosti", pretože si najradšej všetko vyberám a kupujem sama. Ale potešia ma vlastnoručne vyhotovené darčeky od vnúčat.
lujza.j Ved 100ludi 100chuti co sa tyka darcekov...
taiko posli mi fotku obyvacky a kuchyne tej pani a ja ti poviem co jej mas kupit
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    Až sedáva pri počítači notebook, sú teraz celkom slušné zľavy....alebo parfém a hojdacie kreslo....alebo zimnú dovolenku.
    lujza.j Hojdacie kreslo...jej...si tak predstavujem sa v nom hinčatzabalena vo velkej deke....pri krbe....mozno raz.....

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    Mojim priateľom deti kúpili vyhliadkový let ponad Vysoké Tatry, boli z toho uveličení.
    To by sa páčilo aj mne. Ako druhý darček dovolenku podľa vlastného výberu.

    mareko je offline (nepripojený) mareko

    mareko
    Každý tu radí viac menej to, čo by chcel on sám . Keď však je dotyčná dáma náročná a nevieme o nej nič iného, kúpila by som jej zlatý šperk, to ako "iný radič". No a ja osobne, ako "radič ja" by som jej dopriala pobyt niekde, kde by sa o ňu starali a rozmaznávali ju aspoň štyri dni. Teda pekný wellnes v peknom prostredí a peknej prírode.
    evika Dá sa povedať, že má všetko,len nie svoje obličky je transplantovaná , takže žiadny wellnes , zlato a šperky má preto sa mi to zle vyberá.
    mareko Tak by bolo možno najlepšie sa jej priamo opýtať čo by chcela. Napokon sa dá darovať aj hotovosť. Ja som darovala hotovosť tak, že som premenila celú sumu na 5 € bankovky a pozakladala som ich do albumu, jedna stránka = jedna fotka = jedna bankovka . A čo takto kamera, fotoaparát alebo dáke domáce kino, prípadne pohodlné kreslo s podnožníkom, ak už domáce kino má. Možností je milión, len by sme museli o dotyčnej žienke vedieť viacej ...

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    veľmi záleží na konkrétnej osobe, čo preferuje, čo ho baví. Ja by som za túto sumu hľadala nejaký výlet, relaxačný víkend, poznávačku.... Ale je pravda, že sú osoby, ktorým by som sa tým nezavďačila. Takže treba vedieť niečo aj o soobe.
    buchač http://img.blesk.cz/img/1/normal620/...ilnik-crop.jpg
    afrikánka buchač, komu plánuješ darovať??? Alebo sa cítiš na taký podarúnok???
    evika stále mňa nič nenapadá

    Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

    Terezia13
    tú osobu poznáš najlepšie ty a vieš, čo ju poteší, možno by ju potešil zlatú retiazku,
    možno lístky na ples, plesová sezóna sa blíži, lístky na atraktívny ples sa rezervujú dlho dopredu
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    lujza.j Niektorym sa nezavdacis...mozes sa aj pototo
    Terezia13 no.....to mi hovor, hm..........o tom tiež niečo viem
    avalik no mne osobne by zlata retiazka bola tak akurat do sperkovnicky - retiazky nenosim ... a listky na ples tiez na ostaru - lebo k nim este aj saty, topanky, kadernicku, kozmeticku treba ... ale samozrejme ak dana osoba sa v sperkoch a plesoch vyziva, tak je to dobry napad
    Terezia13 hehe ale ty nie si náročná
    avalik ale som, len nie na taketo "pozlatka"
    lujza.j Diamantami nic nepokazi
      zbaliť

    korela je offline (nepripojený) korela

    korela
    Ako deti sme sa zložili na krásne hodinky. Bola som ich kúpiť s ňou, aby si vybrala podľa seba, ona ich mala nosiť, nie my. Bol to dobrý nápad, a nás potešila jej nefalšovaná spokojnosť. Už samotný nápad ju potešil.
    korela Bola šachistkou, mala ich niekoľko, ale keby sme jej darovali nejaké exkluzívne šachy, z nich by bola ešte viac nadšená, a nebrala by ich ako rozmar, veď by zostali v rodine. Že sme to neurobili, je mi podnes ľúto. Boli jej vášňou.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.