Zavrieť

Porady

STRETKO - BARDEJOV

obyvateľ SR
Toľko sa tu píše o všelijakých stretkách a treffoch a kafčách, že by som bol rád, keby sa identifikovali aj poraďáci z BJ. Nejakú tu kávu znesiem. A čo vy ?
Usporiadat
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

tuta Pozri príspevok
Tak, tak. Bardejov je krásne mesto. Ta kedy budze toto stretko a kdze?
...ta po daňovych, ňe?...opravce me vyhodňare, jak ne pravda
0 0
Milan Benka Milan Benka

Milan Benka je offline (nepripojený) Milan Benka

obyvateľ SR
Posúvam .....
a čakám na návrhy nejakých termínov
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

danushka Pozri príspevok
...ta po daňovych, ňe?...opravce me vyhodňare, jak ne pravda
nemohli by ste tu vychodňare hutoric, hvaric, a čo ja viem čo ešte? Mne sa to ohromne páči a pripomína mi to študenstké časy.
0 0
Milan Benka Milan Benka

Milan Benka je offline (nepripojený) Milan Benka

obyvateľ SR
no možeme i hutoric, abo napisac daco po našemu, lem či budzece rozumec?
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Tanče Pozri príspevok
nemohli by ste tu vychodňare hutoric, hvaric, a čo ja viem čo ešte? Mne sa to ohromne páči a pripomína mi to študenstké časy.
Nemohli..lebo nie všetci východniari sú skutoční východniari.... Dávam návrh ...4.4. alebo 5.4.
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
DanielaSĽ Pozri príspevok
Nemohli..lebo nie všetci východniari sú skutoční východniari.... Dávam návrh ...4.4. alebo 5.4.

pripájam sa
0 0
tuta tuta

tuta je offline (nepripojený) tuta

benka Pozri príspevok
Posúvam .....
a čakám na návrhy nejakých termínov
Benka, ta šak tak jak Danushka napísla, že až po daňovych. Či myšliš inakší?
0 0
Milan Benka Milan Benka

Milan Benka je offline (nepripojený) Milan Benka

obyvateľ SR
Stretnuc še možeme hockedy, može 4-5.4, može skorši abo neskorši, ket še budze dac, ta ja sebe dajake voľno zrobim.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
benka Pozri príspevok
Stretnuc še možeme hockedy, može 4-5.4, može skorši abo neskorši, ket še budze dac, ta ja sebe dajake voľno zrobim.
No na ten tvoj čas som vééééľmo zvedavá...., ešte CD pre teba u mňa v šuplíku mám....
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

No vidím, že tu sa vážne diskutuje o stretnutí. Veľmi sa teším, še ošaľim, nevytrimem...
0 0
Milan Benka Milan Benka

Milan Benka je offline (nepripojený) Milan Benka

obyvateľ SR
No, stretko v BA bolo super, je načase, aby aj to naše bolo tiež super.
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

benka Pozri príspevok
No, stretko v BA bolo super, je načase, aby aj to naše bolo tiež super.
Však nám zvestuj zvedavým ako bolo...Aby sme si aj my na východe pripravili dáku lotrovinu
0 0
Milan Benka Milan Benka

Milan Benka je offline (nepripojený) Milan Benka

obyvateľ SR
danushka Pozri príspevok
Však nám zvestuj zvedavým ako bolo...Aby sme si aj my na východe pripravili dáku lotrovinu
Vypili sme pár káv a drinkov, zopár zákuskov, pokecali sme o pár praktických problémoch a hlavne sme sa celkom dobre zabavili pri nezáväzných debatách o všetkom.

Takže má niekto návrh na termín stretka v bližšej budúcnosti, alebo to necháme až na apríl ?
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
benka Pozri príspevok
Vypili sme pár káv a drinkov, zopár zákuskov, pokecali sme o pár praktických problémoch a hlavne sme sa celkom dobre zabavili pri nezáväzných debatách o všetkom.

Takže má niekto návrh na termín stretka v bližšej budúcnosti, alebo to necháme až na apríl ?
ako tak pozerám, vidím, že na našu bardejovskú tému zavítajú väčšinou nie domorodci - Bardejovčania
Navrhujem preto párkrát ju pretriasť, možno si to medzitým všimnú niektorí ďalší a necháme to na apríl. Prevzdušníme ju tak 2-3 krát týždenne. Súhlas?
0 0
Milan Benka Milan Benka

Milan Benka je offline (nepripojený) Milan Benka

obyvateľ SR
cactus Pozri príspevok
ako tak pozerám, vidím, že na našu bardejovskú tému zavítajú väčšinou nie domorodci - Bardejovčania
Navrhujem preto párkrát ju pretriasť, možno si to medzitým všimnú niektorí ďalší a necháme to na apríl. Prevzdušníme ju tak 2-3 krát týždenne. Súhlas?
Včera som rozprával s Betkou, tá by aj súhlasila s nejakým rýchlostretkom. Možno by sa to rýchlostretko dalo nazvať schôdzou prípravného výboru .
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
benka Pozri príspevok
Včera som rozprával s Betkou, tá by aj súhlasila s nejakým rýchlostretkom. Možno by sa to rýchlostretko dalo nazvať schôdzou prípravného výboru .
no, keď už naša Betuľa súhlasila, tak by sa to aj mohlo uskutočniť, ale myslím si, že zatiaľ sme iba traja a nie je to málo?
0 0
Milan Benka Milan Benka

Milan Benka je offline (nepripojený) Milan Benka

obyvateľ SR
cactus Pozri príspevok
no, keď už naša Betuľa súhlasila, tak by sa to aj mohlo uskutočniť, ale myslím si, že zatiaľ sme iba traja a nie je to málo?
Šak som písal, že by to bol prípravný výbor .
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
benka Pozri príspevok
Šak som písal, že by to bol prípravný výbor .

aha, prepáč, som to ja popleta, jasné, že prípravný výbor
0 0
Milan Benka Milan Benka

Milan Benka je offline (nepripojený) Milan Benka

obyvateľ SR
Potom ďalšie stretko by sme mohli nazvať Ustanovujúcim zjazdom KSS - Klubu slovenských superporaďákov
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Tak...a bude to predpríprava na celoslovenské superstretko. Dúfam, že neostanete v hanbe a pripojíte sa, aby som ten sever nereprezentovala stále len ja...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať