Zavrieť

Porady

zrazkova dan - preddavky na dan POHODA

Ahojte chcela by som radu, robim mzdy v POHODE, co teda zistujem nie je celkom vyhovujuce.
ide o to, ze som prisla na to, ze prehlad o zrazenych preddavkoch na dan mi zratalo spolu zo zrazkovou danou a tak sa to poslalo na danovy urad.
kedze mame dohodoarov tym sa zraza zo mzdy zrazkova dan a normalnym zamestnancov preddavky . neviem to rozlisit a ani som nenasla v softe nejaku moznost ako to urobit aby mi do tych kvart. prehladov hadzalo len preddavky.
takze co mam urobit.
mam poslat obravne prehlady kde si zratam len tie preddavky, ktore boli zrazene a tu zvysnu dan co je vlastne zrazkova mam poslat na danovy urad na nejakom inom tlacive? som z toho dost na nervy kedze sa bude robit prehlad za 2 kvartal. za ten to by som to tiez mala urobit zvlast.
ak niekto robi v POHODE poradte mi ako vyriesit ale radu prijmem aj inac.
dakujem
Usporiadat
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

jozka56 Pozri príspevok
Doteraz som takto zostavy netlačila, skúsila som cez export a v mojej Pohode to funguje. Takže sa už budem riadim týmto spôsobom, aby boli tlačivá správne, ale zatiaľ mi DU nič neavizoval.
predtým si písala, že ti to tiež píše bludy.. tak ako si to zrazu docielila, šak poraď..
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Hej písala som, že tlačí bludy, ale stlačila som nesprávne tlačítko exportu.
Tak skús takto:
Nastav sa v personalistike na tlačovú zostavu Štvrťročný prehľad..
V ľavo hore máš Tlač,Tlačiareň , Zostava tam si ťukni a daj vytlačiť.
1 0
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

jozka56 Pozri príspevok
Hej písala som, že tlačí bludy, ale stlačila som nesprávne tlačítko exportu.
Tak skús takto:
Nastav sa v personalistike na tlačovú zostavu Štvrťročný prehľad..
V ľavo hore máš Tlač,Tlačiareň , Zostava tam si ťukni a daj vytlačiť.
tak ale toto je normálna tlač.. nie cez export..
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

ewita888 Pozri príspevok
tak ale toto je normálna tlač.. nie cez export..
Mne sa to podarilo takto, budem sa zdokonalovať
Pozrela som sa zas na tú možnosť, tak nedaj Zostava, ale daj PDF a tiež je to OK.
1 0
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

a doteraz si to tlačila teda kadiaľ.. lebo toto, čo ty píšeš, že cez zostavu, tak to je klasický výstup s Pohody.. cez export to tlačí inak..
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Babi2 a ewita888 vďaka, že viem v Pohode tlačiť zostavy aj cez export a mi to aj funguje.
1 0
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

jozka56 Pozri príspevok
Babi2 a ewita888 vďaka, že viem v Pohode tlačiť zostavy aj cez export a mi to aj funguje.
Babyyy Babi a Jožka, už mi to ide bolo to v tom programe Acrobat Reader, som si stiahla novú verziu a parááda.. som normálne že hepy, jak sa hovorí..
1 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať