Zavrieť

Porady

Čo by som mal vymeniť „upgradovať“?

Mám PC s 64bitovým W7. Procesor: AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 5200+ 2.70 GHz. Čo by som mal vymeniť, grafickú kartu alebo CPU (a aké by ste odporúčali, v prílohe sú bližšie info)? ĎAKUJEM
1-713.png  
2.jpg  
1/1
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Niran je offline (nepripojený) Niran

    Niran
    No pravdupovediac ja by som odporucal vymenit cely comp. Teda pokial chces na nom hrat taketo a podobne hry i ked tato este nema az take systemove poziadavky ale hry sa zdokonaluju a s tymto compom uz vela toho nenahras. Ale je to otazka toho kolko si ochotny investovat. Tuto hru som hral davnejsie na AMD A6-3650 2,6 GHz, Quad Core, ATI Radeon HD6530D, Ram DDR5 8GB a nebolo to nic moc. A to som ju mal na min. nastavenia, takze si to mozes porovnat. Radsej si naspor a kup novy comp. pokial chces na nom hrat hry pretoze menit nieco len koli jednej hre sa neoplati a s vyhladom do buducnosti je to urcite najlepsie riesenie.
    Naposledy upravil Niran : 10.12.16 at 09:24
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Ďuro56 Ďakujem za odpoveď!
    Ďuro56 Prosím, aký PC by si mi odporučil? Viem, je to veľmi široko spektrálna otázka, ale predsa. Díky.
    Niran No pri kupe noveho PC rozhoduju dve veci. Za prve financie kolko mas a za druhe na co chces pouzivat pocitac. Pokial na hry urcite by som ti radil kupit herny pc ale tu treba samozrejme ratat s vyssiou cenou. I ked osobne si myslim ze na hry su konzoly a nie pocitace, ale to je uz kazdeho osobnou vecou ako sa rozhodne. Hernych pocitacov mas na nete na vyber aj napr. na bazos.sk kde sa daju kupit aj nove so zarukou. Takze je na tvojom rozhodnuti ale s tymto co mas no staci na sufrovanie prezeranie videii a pod. Mozes popozerat napr. u tohoto pana, aby si mal aspon prehlad (vid odkaz), ale ako som pisal rozhodnut sa musis sam.

    Link: https://www.bazos.sk/hodnotenie.php?...jmeno=J%C3%A1n
      zbaliť

    Čo by som mal vymeniť „upgradovať“?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.