Zavrieť

Porady

A S L O........

Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Prosím Vás ......definujte ,ak viete čo sa sleduje pri odbere krvi-biochémia
ASLO - čo to značí ak sú výsledky strašne zvýšené priam vysoká hodnota ...........neviem počkať do zajtra a zaujímalo by ma to .Dajte odpoveď kto vie . Ďakujem .
Usporiadat
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
lenkak
a čo reumatické ochorenia?
Zitka, p. doktorka už bude vedieť. Držte sa.

Takže zajtra ide ešte na interné vyš. ......okrem zvýšenej hodnoty ASLO .......novozistená art.hypertenzia .........namerali mu tlak 140/95 a že to sa musí liečiť .....zatiaľ viem len toľko .
0 0
učtovníčka učtovníčka

učtovníčka je offline (nepripojený) učtovníčka

Mne sa zdá že hlavnou príčinou je stres. Viem to podľa môjho syna, ktorý robí v nemenovanej nemeckej firme a je tak vyťažený ako IT manager, že ho až ľutujem, ale baví ho to. Je pod stálym tlakom a neviem dokedy to takto vydrží. Snažím sa mu dávať dostatok vitamínov vo forme doplnkov lebo viem že životosprávu zanedbáva a k tomu tie stresy...Nebýva s nami tak ho aspoň telefonicky napomínam aby na ne nezabúdal. Nebude to aj prípad Tvojho syna, oni mladí sa nesťažujú ale skús pátrať v tomto smere. Držím palce
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Len tichúčko si myslím svoje .......mal dosť ťažké obdobie , aj má ....... čo sa toho stresu týka .......
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
:p
Zita5
Len tichúčko si myslím svoje .......mal dosť ťažké obdobie , aj má ....... čo sa toho stresu týka .......

Zitka, no veď som Ti hneď povedala že to má z nervového pôvodu. Neviem či si mu uvarila ten čaj z medovky, ale mu uvar, ešte mu kúp pupalku v dražé, je to aj na ten krvný tlak, aj magneB6 toto vše sú vitamíny!
a ešte by mohol robiť na relax autogénny tréning:p alebo si trošku zabehať. robí to zázraky a pravda z hlboka dýchať: a nech si opakuje: výdych - negatívy von, nádych - pozitívy do tela,
ja viem ľahko sa to hovorí a ešte keď je mladý,tak sa mu možno toto nebude cieť, ale dohovor mu nech to vyskúša, že mu bude lépe.
držím Vám prsty- :p neboj dostane sa z toho :p s Tvojou pomocou, hlídaj ho, aby to vyskúšal!
0 0
vladoH vladoH

vladoH je offline (nepripojený) vladoH

Vie mi niekto poradit? Mám 30 rokov zvysene ASLO na 277, taktiez zvysene leukocity a trombocity, CRP = 60, mám bolesti v klboch, ráno ma bolia chodidlá, v noci dostavam horucky, po 100m behu sa strasne spotim a nasledne dostanem horucku, mandle mi vybrali ked som mal 7 rokov, taktiez ma boli hrudna kost v strede. Momentalne uzivam sirokospektralne antibiotika Doxebene 200mg denne ale po dvoch tyzdnoch zatial ziadna zmena, Dobre sa citim jedine ked uzijem k tymto antibiotikam tablety Coxtral.
0 0
Psycholog Psycholog

Psycholog je offline (nepripojený) Psycholog

obyčejný člověk s tituly PhDr., PaedDr., M.D. - čínská medicína, bylinkář, mistr REIKY, CSc. ...viac
Hodnota ASLO - 277 je jen lehce zvýšená! Neudáváte hladinu trombocytů - krevních destiček. K detoxikaci jater a podporu krevního oběhu, čemuž nasvědčují popsané příznaky, doporučuji šťávu z červené řepy viz ASLO příloha. Petr
Naposledy upravil Psycholog : 11.06.07 at 15:36
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať