Zavrieť

Porady

Čo je zas s Iphonom???

Ahoj,ráno mi prišla sms,keď som ju chcela prečítať,mobil začal nacitavat a nacitava už cca 2 hodiny. Sms sa ani neotvorila,keď skúšam volať na číslo,zvoní,no mne mobil stále len nacitava a ani nezazvoni,nereaguje ani na pripojenie k pc. Mám iphone apple 6s. Čo mám urobiť? Ďakujem
misoft Žeby synchronizoval? Ale na synchronizáciu to dlho vyzerá....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    V prvom rade ho skús reštartovať. Vypnúť a znovu zapnúť.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Ak máš kontakty na SIM karte - vykonať hard reset. Ak máš SD kartu a dá sa ešte s nim pracovať - zálohuj si svoje osobné veci na SD kartu.
    Hard resetom sa vykonajú továrenské nastavenia - budeš teda znova nastavovať prihlásenie do letefónu, prihlásenie na účet, nastaviť časy, jazyk, pripojenie, ale prídeš (ak nebude záloha) o všetky svoje "veci" - ak je záloha - dohodíš späť.
    A možno prídeš i o SMS, ktoré si dostala.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Consultix iPhone a SD karta?
    misoft No tak cloud..... Nemám iPhone (našťastie), detaily nepreberám, dávam všeobecné rady....
    Consultix Hlavne ze si k tomu nieco napisal
    misoft Ak vieš - tak poraď..... kritizovať dokáže každý. Niekedy i zlá rada je rada...... a iný ho môže opraviť, uviesť na správnu mieru....
      zbaliť

    Čo je zas s Iphonom???

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.