Zavrieť

Porady

FIAT DUCATO 2,8 JTD - spotreba nafty

Dobrý deň,
obraciam sa na Vás so s prosbou, o poskytnutie údajov o spotrebe nafty pre motorové vozidlo FIAT DUCATO, 2,8 JTD, zdvihový objem valcov je 2800 cm3 a výkon motora 94 kW, druh pohonnej látky je NM (nafta motorová), kategória N1, nakoľko tento údaj nie je uvedený v osvedčení o evidencii vozidla.

Robím vyúčtovanie pracovných ciest a tento údaj je potrebné podložiť fotokópiou technického preukazu vozidla, ktoré má rovnaké parametre.

Za pomoc vopred ďakujem.
Jana Vrbovská, 0948/099 688
3 komentárov     zbaliť
vicktor To auto jazdi na pracovne cesty, takze zrejme k nemu su aj papiere - sprav fotokopiu a mas to bez vypisovania a hladania ci niekto ma taketo auto.
janavrbovska Papiere k autu máme, len v nich nie je uvedená spotreba! Preto zháňam niekoho, kto má také isté auto a má v techničáku uvedenú spotrebu.
vicktor odporucam obratit sa na fiat club, fiat forum a tam oslovit
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    http://fiat-ducato.spotreba.sk/?fuel=diesel
    Vyhľadaj si....
    A
    Tu sa radí verejne - na súkromné tel. čísla sa NEODPOVEDÁ!
    janavrbovska Ďakujem za ochotu, ale ja by som skutočne potrebovala fotokópiu technického preukazu a nie link na stránku, kde sa takéto DUCATO vôbec nenachádza. Je tam len nejaké DUCATO "mikrobus".

    FIAT DUCATO 2,8 JTD - spotreba nafty

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.